Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják mindig azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják mindig azt, hogy egy 15-16 éves még nem lehet igazából szerelmes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem mondom én most is szerelmes vagyok :p 1 hete lassan hogy megismertem a lányt és annyira szeretem el se tudom mondani csak van barátja :(
2010. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Mert az akkori érzések semmik ahhoz, amit 5-10 évvel később érzel majd.


És persze ez főleg azokra vonatkozik, akik havonta cserélik a pasijaikat és a barátnőiket, vagy méggyakrabban. Aki viszont már 16-17 éves, és 2-3 éve együtt van a barátnőjével/barátjával arról elhiszem, hogy szerelmes.

2010. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját példámból tudok kiindulni. 15-16 évesen még nem voltam rá megérve úgymond, aztán 19 évesen voltam annyira szerelmes, hogy miután szakítottunk több mint fél év kellett hogy kilábaljak belőle és felkeljek a padlóról =(

Mondjuk szerintem ez nem annyira korfüggő. Egy 16 éves is lehet mély érzésű és ugyan így, egy 20 éves is lehet könnyelműbb és kevésbé kötődő. Szerintem ez inkább személyiség kérdése! Ami igaz, hogy 20-25 évesen már sokkal "felnőttebb" és komolyabb egy kapcsolat, és komolyabb érzelmekkel járhat együtt!

2010. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20:28 asnak mondanám h ha csöndben maradtál volna bölcsebb maradtál volna... ugyanannyira szerelmes az a srác/csaj is akinek a párja sokáig vele marad...
2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20:28-as vagyok. Igen, én is azt mondtam, hogy az nagyon szerelmes valóban, aki sokáig együtt van a párjával már ebben a korban is.
2010. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Mert az akkori érzések semmik ahhoz, amit 5-10 évvel később érzel majd. "

Én 15 éves létemre 3 évig voltam szerelmes ugyanabba a lányba, abból 4 hónapig jártünk, és ő szakított. Én még mindig szerelmes vagyok belé.

2010. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami 5-10 év múlva lesz, az minőségben lesz más. Tinédzser korban az embert (szerintem) még jobban magával ragadják az érzelmek, ilyen értelemben szerintem a későbbiek sem feltétlenül "erősebbek". Ami más lesz, az (jó esetben) a velejáró felelősségérzés, őszintébb odaadás. Ezeknek a forrása önmagában nem a kor, hanem a személyiség fejlettsége, az önismeret, az önállóság. Ezek azért jóval 20 után alakulnak ki.
2010. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sonyk750i ***** válasza:
Hülyeség, én 16 évesen voltam először szerelmes és sokáig tartott. Van érettebb meg érettlenebb 16 éves, rájuk mondhatták. 19F
2010. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs sok köze ennek a korhoz. Az egyén (szellemi) érettségétől függ.

19F

2010. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hülyeség, legalább is rám abszolút nem igaz.

Nagyon sok velem egykorú embert ismerek, aki egy lyukas zokni komolysági szintjén vannak, de én 15-16 évesen is voltam simán szerelmes, persze pozitív kilátások nélkül, (szenvedtem is miatta rendesen..)

Valóban, pl osztálytársaim, akik elvileg kapcsolatban vannak valakivel.. hát mondjuk úgy hogy gyakorolnak.

aki tényleg szerelmes, az nem gondolkozik rajta, hogy az-e, vagy sem

2010. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!