Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon számít a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon számít a korkülönbség ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Én 16 éves lány vagyok és egy 30 éves leszbikus lány tetszik. Szépnek, okosnak tart és tetszem neki, de ez a 14 év korkülönbség okozhat kételyeket? Nagyon sok így is, hogy Ő is lány?
2010. jún. 20. 19:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

en komojan mar csak rohogni tudok:))

pedig en is 16 vagyok

2010. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
FUJJ TE LE..BI ÁLLATXD FUJJJJJJJJJJJ
2010. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsit sok, te még kislány vagy , ő pedig már egy nő.Másra vágytok, máshol tartotok az életben.Nem lehet , hogy csak ez tetszik benne?Hogy jóval idősebb
2010. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor lenne az egész kapcsolatotoknak értelme és jövője persze, főleg a külvilág felé nézve, ha bevonnátok a szeretkezéseitekbe egy férfit is, vagy hogyha filmre vennétek amikor kettesben vagytok, és feltöltenétek ingyenes videomegosztó oldalakra.
2010. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én is csak röhögni tudok rajtad, tudod a "komolyan" nem j-vel írandó. Értelmes "ember" lehetsz.

Utolsó, Te biztos fel szoktad tölteni az ilyen jellegű videóidat, ha már így be vagy indulva. Nekem nem szokásom mutogatni magam, de neked az lehet, ha már ilyen nagy szakértő vagy. Sajnállak, rossz lehet így élni.

2010. jún. 20. 21:04
 16/18 anonim válasza:
Ha jól tudom ide nagyjából mindenki azért ir, mert esetleg tanácsra vagy véleményre van szüksége.. De úgy látom, hogy tényleg az emberek többsége kevés intelligenciával rendelkezik, sőt tovább mennék még buták is. Minek irtok egyáltalán, ha csak cikizni tudtok valakit. Ja,és a többség még helyesirni sem tud! Hát ez a szomorú!
2010. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

igen helytelenul irtam

igazad van

elnezest

de kivancsi vagyok mennyire vagy te ertelmes hogy 30 eves novel jarkalsz es meg megis kerdezed, hogy nagyon szamit-e a korkulombseg.

az oke, hogy a nok erdekelnek (bar szerintem csak tucat vagy, ugyanis most ez a divat h lany lanny-al es bemagyarazod h persze en is a nokhez vonzodom, de ha nem igy van akkor bocsanat)

ha tenyleg leszbikus vagy akkoris inkabb keress magadnak korodbelit, bisztos talalsz egy csomot.

es most ne koss bele az ekezetek nelkuli irasba.

2010. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez a divat? Én még nem értesültem róla. Tucatnak meg még nem neveztek, bár biztosan így lehet, hiszen már évek óta ismersz:) Elég értelmesnek tartom magam ahhoz, hogy egy olyan kiváló stílusérzékkel és szépséggel megáldott embert szeressek, mint amilyen Ő.
2010. jún. 20. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!