Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele merjek menni 1 távkapcsiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek menni 1 távkapcsiba?

Figyelt kérdés
azok általában véget érnek, és csak szenvedés az egész mert ha szeretem nem lehet ott. meg amikor szükségem van rá. belemenjek?
2010. jún. 20. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tom, én még sose voltam szerelmes egy távkapcsolóba.

De sok sikert


OG LL G

2010. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz benne bízni, és hetene találkoztok akkor semmi akadálya. Én is távkapcsban élek már 2 éve és teljesen boldogok vagyunk :) Szóval ha tetszik neked az illető és komoly szándékaid vannak akkor mindenképpen próbáld meg!
2010. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te döntsd el te tudod hogy mennyire tetszik a srác+milyen messze laktok stb...Én nem mennék bele...
2010. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen de csak ha szeret ő is :D menj bele.
2010. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én távkapcsolatban élek (160 km ) és amikor tudunk találkozunk...nagyon szeretjük egymást és lehet, hogy sokszor nem lesz ott amikor szükséged lenne, de nagyon jó érzés lesz amikor újra találkozhattok


14/F

2010. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem volt benne részem, de sok jót nem tudok sajna mondani...Ő távol dolgozott, két évig, és csak hétvégenként találkoztunk.. már szakítottunk!

Igazából az a baj, hogy amikor szükséged lenne rá, akkor tuti nem lesz ott, és egy idő után meg fogod unni ezt.. én meguntam, hogy nincs mellettem.. Igazából ezt neked kell tudni, hogy szereted e, meg hogy ő szeret e, meg hogy mit látsz rajta, várni fog e rád, hűséges lesz e stb.

Sok dologtól függ.. de amíg nem próbáltad, úgysem fogd tudni. Próbáld ki, aztán ha nem megy, akkor beszéljétek meg.

2010. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amiket felsoroltál az még csak 1 dolog, de egy idő után bizalom ide vagy oda, elkezdődnek a féltékenykedések valószínűleg. Te nem tudsz odarepülni hogy megöleld ha nagyon kell, ő sem tud hozzád, és sajna van rá esély hogy a vigaszt más karjaiban keresi, sajna tapasztalat. Hetente legalább a hétvégét együtt töltitek és nagyon nagy a szerelem, akkor azért meg lehet próbálni;)
2010. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek már 1 éve. Ha igazán szereted kitartasz mellette de ehhez nagyon nagy bizalom és őszinteség kell mindkettőtök részéről.

Nem mondom h könnyű lesz de ha igazán szeretitek egymást menni fog:)

2010. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!