Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 5 hónapja járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 5 hónapja járok a pasimmal. Mióta járunk annyira érzékeny vagyok, minden kis szarság miatt sírok. Elegem van már magamból. Mit tegyek, hogy megváltozzon ez a dolog?

Figyelt kérdés

Néha már a barátomnak is elege van belőlem, de magamnak is. Nem tudom mi miatt jött ez ki, de csak azóta van mióta járunk. Mit csináljak, hogy ne sírjak minden kis hülyeség miatt?

normális válaszokat kérek.

nem vok terhes meg ilyesmi....


2010. jún. 20. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem baj ha sírsz.. ha szeret akkor nincs gond.. érzékeny vagy .. most összejöttem egy lánnyal 3 hete és ő is ilyen h sír meg sokszor bánatos.. de én így szeretem és nemzavar. . miközben sír .. szeretgetem. 16/f
2010. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen a tűzkeresztségen én is átestem :D Annyira szerelmes voltam, hogy mindenről ő jutott eszembe, és rögtön hiányozni kezdett :) Nem tudom, hogy nálad ez váltja-e ki a sírást, de annyit mondhatok, hogy előbb-utóbb ez is el fog múlni. Próbáltam Metalt hallgatni, elmentem futni, de semmi nem terelte el a figyelmemet. Viszont az már cink, hogy a barátodnak is elege van belőled :D Amikor velem volt, nekem sosem kellett sírnom. Az tuti, hogy anők érzékenyebbé válnak, ha valaki meghódítja a szívüket, de ettől ne ijedj meg, mert mi sem természetesebb ;)
2010. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megnyugtattatok.

Azt hittem csak én vagyok ilyen sírós mikor szerelmes vagyok.

A barátom meg még nem mondta h elege van belőlem, csak én gondolom így, mert ez az 5 hónap alatt sokszor sírtam előtte, de eddig mindig sírhattam a vállán, és megnyugtatott...:)

2010. jún. 20. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:

sőt.. első vagyok mikor sír megvigasztalom és mikor kicsit nevetni v mosolyogni látom olyan jó érzés ,

ja és még annyit hogy . miközben sír olyan szorosan ölel.. és nekem nincs elegem belőle minden nap vele vagyok.. és nagyon szeretem

2010. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sirtam már a barátom előtt nem egyszer,de én azért,mert megbántott:(.Egyből elkezdett vigasztalni,megnyugtatott,nagyon aranyos volt.Sokáig bűntudata volt,sokszor bocsánatot kért,de én vagyok hibás,mert én vagyok túl érzékeny,azért sirok kisebb dolgok miatt is.Például,ha ideges vagyok,akkor is elkezdek sokszor sirni.De nagyon szeretjük egymást,már 7 hónapja együtt vagyunk:).És hidd el,a te barátod is biztos igy szeret téged,ahogy vagy:).Első hozzászóló,örülhet a barátnőd,hogy ilyen aranyos barátja van:)

15/L

2010. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kösz :D remélem ő is tudja
2010. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!