Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szinész párja nem féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szinész párja nem féltékenykedik, ha éppen csókolozni látja a párját?

Figyelt kérdés
Vagy erotikus jeleneteknél?
2018. aug. 7. 19:34
 1/2 próbálokkedveslenni ***** válasza:
88%

Remélhetőleg aki összejön egy színésszel/színésznővel, az a helyén tudja ezt kezelni.

Nekem nem menne, ezért soha nem is jönnék össze színésznővel, mert elviselni nem tudnám, de az életében se szeretném korlátozni.


Azt pedig értem én, hogy ez csak munka. Nem éreznek semmit. Blablabla. Egyszerűen nem menne, hogy azt lássam, hogy mással csókolózik. Azt is tudom, hogy ez színpadi csók, ami hangyaf_sznyit sem hasonlít a valódira, de áh...


Maradi vagyok.

2018. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok példa mutatja hogy így jönnek össze ebben az ágazatban az emberek,hiába családosak.El kell játszani a csók,stb. jelenetet,és fellobban a szikra.
2018. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!