Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? (bov)

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nagyon szeretek,és télleg szeretem őt mert érte képes lennék bármire...nagyon jó barátok vagyunk és sokszor úgy éreztem hogy bejövök neki...a srác 16 éves én pedig 15...mindennap úgyanazt csináljuk a barátainkkal beülünk a szokásos szórakozóhelyre és ott orákig el tudunk lenni...de a srác megismerkedett ott egy lánnyal...és összejöttek...a csaj 17 éves...és hát "jó húsiban van..." nha meg mindig úgy hordja a haját mind a 70 évesek...és nem is találnak..a csaj meg vidéki és a nyári szünetben nem is fog bejönni a városba...hoogy mondjam meg a srácnak hogy nagyon szeretem? mit kellene mondjak? nem akarom tönkretenni a kapcsolatát de már olyan rég elakartam mondani és nem mertem és már barátnője van...
2010. jún. 20. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nem akarod tönkre tenni a kapcsolatát ne most mond el
2010. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!