Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitenétek nekem a követkeőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek nekem a követkeőbe? Nem értem h most jol érzem-e.

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel 13 hónapja vagyunk együtt, de nagyon zavar valami.. állandoan magassarkukba meg ilyen épp h nem log ki a segge cuccokba jár.. és tök ugy nézki mint egy 25 éves igy.. ami jo tudom.. meg gyönyörü benne.. de rohadtul nem illünk össze.. és kényelmetlen.. h olyanok is megnézik akinek a lánya lehetne.. szoval borzasztoan zavar h igy öltözik mert nem illünk össze.. igy egy agyon kigyurt lehetne mellette nem én.. ( 17 vagyok a bnőm 15 !!!!! ) előre is köszi mindent ha irtok! Kiváncsi vagyok nagyon h erről mit gondoltok..
2010. jún. 20. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is örülj neki, lehet neked akar ezzel tetszeni.

Szólj neki (de óvatosan), hogy ez nem jó így neked úgy is tetszik ha csak egy egyszerű póló meg nadrág van rajta. Mond meg neki hogy ne vigye túlzásba..... és hogy neked rossz hogy idősebbek is utána néznek az utcán.

2010. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát.. h nekem akar tetszeni? már akkor elvettetem és szerintem csak ezzel mellébszél amikor nála volam és mondtam h mennyünk le sétálgatni kcisit( este 9kor)erre ő az mondta h ne mer ahoz kikell vasalni a haját..? most függetlenül akkor ha nekem akarna teszeni akkor kikellett volna vasalni nem? kül meg megmondtam neki h nem tetszik a stilusa.. és h nagyon kényelmetlen.. mert lehet h feltünési viszketeksége van 15 évsen.. ( mer mostanába minden ilyen korunak az van) de nekem ez nem jön be.. szal változtasson.
2010. jún. 20. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok vasláncon össze kötve, kellemetlenül érzed magad => Adios.
2010. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem minden 15 éves!!! -.-

nem kell mindenkit egy kalap alá venni.

2010. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tudom h nem vagyunk összekötve.. de szeretem nagyon.. :S

csak nagyon kényelmetlen igy menni mellette.. :S

hát nem az összes. de sok. tisztelet a kivételnek!

de akkor jol érzem ? szal..van ilyen.. h ez kényelmetlen lehet nagyon..?

mer pl. bemegyünk városba.. és elvileg másfél fejjel kisebb nálam.. de a magassba akkora mint én kb.. kilog majdnem aaa... és.. huu télleg.. mindenki megnézi.. és nem is az a baj mert annak nagyon nagyon örülök.. csak nem illünk össze.. azt hiszi 25 éves..

2010. jún. 20. 09:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a 25 évesekre ne mondjuk már, h épp nem lóg ki a segge:D annyi idős korukra a nők megtanulnak ízlésesen öltözni, ez tipikus tini viselet.
2010. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg lehet nem azért nézik meg, mert annyira csinos, hanem pont azért, mert ki van mindene, és feltűnő. Az arcán csak látszik,hogy gyerek.
2010. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

09:37 ezt adom.

de amikor vki igy öltözik.. akkro igy a tömegből is szinte kilehet nézni..

ja kicsit lehet látni az arcán.. de szerintem erős egy 15 évestől ez..

de köszi mindenkinek eddig!!

ucso előttinek:

persze tudom h addigra már izlésesek,de akik viszont ilyenek annak igazán akkor jönn ki a seggrázás...


lényegh rohadt kellemetlent a dolog.. :S

2010. jún. 20. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen "konzervatív", akkor bizony fennáll az esélye, hogy megvolt a fél diszkónak.
2010. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked szeretne tetszeni,de ha zavar,akkor mondd el neki,hogy szerinted túl kihívó,stb...
2010. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!