Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyemben mikor mondanatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben mikor mondanatok el a parotoknak azt, hogy szuzek vagytok? Vagy csak a szex es a szuzesseg temat hogyan hoznatok fel a helyemben?

Figyelt kérdés
Mi mar kicsit tobb, mint fel eve vagyunk egyutt es szerintem sejti ezt, de meg sosem volt szo a szexualis dolgokrol. A baratnom 19 eves, en 22/f vagyok.

2018. aug. 2. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
minél előbb kéne erről beszélgetni szerintem..kicsit fura, hogy még egyáltalán nem esett szó róla. ő szűz még?
2018. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ha elokeru mint téma simán elmondhatod neki értékelni fogja, hogy vártál az igazira és nem csak megfektettel valakit csak hogy túl legyél rajta.

Igazából visszatérve simán felhozhatod mint tema hiszen alapvető emberi szükséglet.

2018. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

fél éve együtt és semmi szexuális még csak szóba sem....nem értem miből sejthetné :D


Elég nagy lány és ha kedvel biztos benne is van....


You know....kettesbe vagytok magadhoz húzod megcsókolod gyengéden aztán a nyakát aztán a kulcscsontot és valószínű már a második lépésnél mikor a nyakra érsz már nem csak beszélni akar róla ;)

2018. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem o is szuz, viszont volt egy majdnem 1 eves parkapcsolata, ahol a srac nem illett hozza es ezt a felenel mar boven lehetett erezni naluk. Nekem rovid tavu kapcsolataim voltak csak, azokon a csokig sem jutottam el. Azt, hogy miert nem jott szoba eddig a szuzesseg az azert van, mert ezt a temat nem szeretem elemezgetni.
2018. aug. 2. 22:39
 5/8 A kérdező kommentje:
3. valaszolonak irom, hogy vele szoktam csokolozni, csokolgatni a nyakat, a kulcscsontjat es a fulet.
2018. aug. 2. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
térdre kéz közben és elkezded szép lassan felfelé simítani ha nyitja a lábakat azt hiszem nem kell megmagyaráznom mit kell utána . Ha nem akar valamit úgy is szól ha meg akar valamit használd a szemed és a kezed testbeszéd érdekes dolgokat megmutat szavak nélkül is mesélni képesek......
2018. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első beszélgetés alkalmával. :D Nekem sose kell ilyesmit felhoznom. Mindig jön magától.
2018. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tereld a témát a szexre, mert így az életben nem fogtok előrébb haladni. És beszélgessetek róla. :D csináltad-e már, volt-e valami valakivel, kívánod-e velem, elképzelted már velem a dolgot, így vagy úgy, nyúlsz-e magadhoz...stb. Azért ne ilyen proli módon mint én, de terelgesd.
2018. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!