Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy lány nem ír vissza msn-en, de tudom hogy gépnél van mert facebookon is fenn van... Valószinüleg nem akar beszélni velem :( De nem hagyom annyiban. Az a baj, hogy értettségi óta alig találkozunk. Egyszer tudtam beszélni vele buliban. Az monjuk egész jol sikerült, de egyszer ez kevés. Buliban vagy össze futunk vagy nem. Meg msn is túlközvetett, sztem. Nem hiszem hogy eltudnám hívni. Valahogy ugy kéne mintha véletlenül futnánk össze. Van barátja, de ő is mondta, hogy ez nem komoly. Tett célzást hogyha nem lesznek együtt akkor esetleg...Meg megkérdezte hogy mi tettszik nekem benne.Ezek sztem jó jelek. Valakinek vmi jó ötlete,
2010. jún. 19. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod hol lakik?
2010. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen nem velem egy faluban
2010. jún. 19. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valami kamuduma.. Itt jártam, egyik haverom miatt, aztán eszembejutottál, hogy itt laksz a környéken, stb.stb..
2010. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De amiket mondta azok szerintetek jó jelek?
2010. jún. 19. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!