Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megmentsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megmentsem a párkapcsolatom? Nem vagyok elég jó a férjemnek!

Figyelt kérdés

Már a megismerkedésünkkor azt éreztette velem, hogy nem vagyok elég jó neki! Aztán végül mégis összejöttünk! Régóta azt érzrm hogy hanyagol, érzelmileg nagyon keveset nyújt nekem és sokszor úgy érzem, hogy nem őszinte velem!

Mindig szeretnék vele erről beszélni de folyton ugyanoda lyukadunk ki :(

Úgy érzem, hogy szégyell engem és olyan nőre vágyik akit büszkén mutogathat!

Van egy kisfiúnk és vele sem sokat foglalkozik és ha szóvá teszem akkor én vagyok a szar!

Nekem teljesen mást mondd mint amit a barátjának ír! Olyan mintha kettős személyisége lenne!

Szerintetek mit tegyek?

25/N


2018. júl. 28. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha az elejétől fogva érezted hogy nem oké, akkor miért mentél hozzá? Főleg, miért vállaltál tőle gyereket?

Az ilyen nőket sose fogom megérteni, pedig én is nő vagyok.

2018. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Elsőnek igaza van. Még csak 25 vagy,de már hozzámentél és gyereket szültél egy pasinak,akivel szakítani kellett volna inkább. Azért ennyire ne legyetek már kétségbeesettek emberek...
2018. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Már amikor megismerkedtetek éreztette hogy nem vagy elég neki. De azért összejött veled, gondolom mert épp nem volt más. Elhanyagol, érzelmileg semmit nem nyújt, szégyell. De te azért hozzámentél és gyereket szültél neki.

Vagy előbb lett a gyerek, aztàn csak a nyakán maradtál?

Tényleg nem értelek, egyáltalán minek jöttél vele össze, ha már akkor sem tartott elég jónak?

2018. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert utána teljesen normális lett! Éreztette velem, hogy szeret és velem akar lenni!

A babát nem terveztük és mondtam is neki hogy felnevelem egyedül!

Amikor felhoztam neki akkor sírt és mondta, hogy nem akar elveszíteni és velünk szeretne élni! És most ez ismét előjött neki, eddig semmi gond nem volt!

2018. júl. 28. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lapát. Komolyan. Ha nem lehet beszélni vele, akkor ennyi.

Nagyon sajnálom. Nekem sose volt ilyen gondom a párommal, de egy idő én is azt éreztem, hogy nem értékel,stb. Végül megcsaltam, mert nem kaptam meg, amire vágytam. Nem feküdtem le a másikkal de több történt, mint kéne. Nagyon nem vagyok büszke rá. A pasas rezignáltan megjegyezte, hogy szeret és majd megoldjuk a gondot. Aha. Hát persze. Dobtam. Azt is sztoikusan tűrte. Nem túl régen történt, de azt érzem, ez volt a jó. Lehet, hogy nálatok más. Sírhat, amikor dobni akarod. De változzon is.

2018. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is hasonló, bár nem ennyire durva. Nálunk mindig csak és kizárólag akkor következett be változás, mikor annyira elegem lett, hogy szakítani akartam, de nem csak úgy szóban. Első esetben eléálltam a döntéssel, hogy akkor ezt most fejezzük be. Hónapokig fontolgattam, mert ugyanilyen kettősen állt hozzám, egyrészt azt éreztem, kevés vagyok neki, szebbet szeretne, másrészt minden testbeszéde, minden amit tett, arról árulkodott, hogy imád, de amikor konliktusok lettek, homokba dugta a fejét és hanyagolt, 1 év teljes közöny, akkor eléálltam, hogy befejeztem. Hirtelen meggondolta magát, úgy elkezdett udvarolni, annyira elkezdett törődni, hogy fél év alatt minden majdnem olyan lett, mint régen és 6 évig boldogok voltunk. Most egy újabb konfliktus okán 1,5 évnyi krízisbe jutottunk, úgy éltünk, mint két tásrbérlő,szex már 3 éve nem volt. Én beleszerettem másba. Végül ő vett elő, nem én, hogy nem tud így élni és hiányzom neki és ő ebbe már belebetegedett lelkileg, testileg és szeretne visszakapni és ekkor még nem is tudta, hogy szerelmes vagyok másba. Most, hogy tudja és adtam magunknak még egy utolsó esélyt, most a tenyerén hordoz. Olyanokat csinál, amit 10 év alatt soha. Ezeket el nem tudtam róla képzelni. Minden nap virágot kapok e-mailben. A munkahelyemre becsempészett egy hatalmas csokor vörös rózsát úgy, hogy a kolléganőmet kérte meg, addig csaljon el valahova. Elvitt moziba egy olyan filmre, amit egyértelműen nekem választott és leszervezte, hogy addig a gyerekre vigyázzon valaki. Egyik este kért, hogy beszéljünk, egy százas zsepicsomagot már majdnem telesírt már eddigre, ott volt mellette egy halomban, soha nem láttam sírni, 10 év alatt csak az esküvőnkön pityeregte el magát és akkor, amikor a lányunk született. Azért sírt, mert rettegett, hogy a saját ba..romsága miat elveszít engem és a kislányát. Elképesztő az, ahogy udvarol. És dícsér és bókol és megjegyzi, ha jól nézek ki. 10 év alatt sosem dícsérte a külsőmet, módszeresen tette tönkre az önbizalmam, ha kifestettem magam, nyavalygott, hogy minek, attól neki nem leszek szebb. Ha magassarkút vettem, az volt a baj. Ha arról faggattam, milyennek lát, azt mondta, átlagos vagyok és engem a legtöbb férfi átlagosnak lát. Sorolhatnám...Most bezzeg.

Nem tudom, tényleg ez kellett ahhoz, hogy végre nő számba vegyen, hogy másba szeressek bele???

Valószínű sokkal jobb lett volna a kapcsolatunk amúgy, ha becsülöm magam annyira nőként, emberként, hogy idejében kiállok magamért. De bennem marad örökre, hogy tulajdonképpen azt hiszem, bántalmazó kapcsolatban élek.

2018. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Szegény kisfiú... Itt ő szív a legjobban két élhetetlen,felelőstlen ostoba miatt!
2018. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kisfiam ebből semmit sem érez és mindent megkap érzelmileg is!
2018. júl. 28. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:

na, először is. fordítsd meg a dolgokat.

te tennél úgy egy olyan emberrel, aki téged szeret és kér és igényel, mint ő te veled?

te tennél fele annyit a másikért, ha tehetnél érte kétszer annyit?

valahogy sejtem, hogy nem...


nincs, olyan, hogy kettős személyiség, ő pont egyben, komplexen olyan, amilyen. a barátjának panaszkodik, neked meg nem mondja el, mi az, amiről egy kívülállónak magyaráz...


nem foglalkozik a gyerekével?! a legbensőbb szeretetet a magunk reprodukciójának - a gyermekünknek adjuk mind!


összefoglalva:

- nem jó apa, vagy legalábbis nem a legjobb

- nem jó partner, nem odaadó, nem oltalmazó, nem az imádó...


vannak dolgok, amik beleférnek egy párkapcsolati problémába, és vannak, amik nem. a mércét úgy húzd meg, hogy körbenézel, és az őszinte problémákkal megbékélsz, a hülyeséggel pedig nem.


két út van, tisztázni. ha nem akarja tisztázni - kibúvók, visszatámadás, a tettek hiánya a fejmosás után - akkor bizony nincs felmentés a viselkedésére.

a másik út, ha már egyértelműen tudod, hogy baj van vagy azért, mert a tisztázás eredménytelen volt, vagy azért, mert úgy érzed, nincs mit tisztázni

meg kell mondanod, hogy neked így nem boldog az életed, és be akarod fejezni ezt az egészet!


te egy nő vagy. aki akkor igazi nő, ha önmagát elismerheti, vagy a férfi elismeri, és ezáltal is igazolva van.

te egy anya vagy, aki a gyermeke boldogságának a kulcsa, és ha a gyerek azáltal már boldog hogy te vagy, ne vesztegesd az energiádat más dolgokra.

ha tényleg nem apaként viselkedik, akkor a gyerek csakis tőled kaphatja meg a szülőt - és mivel ő apaként csak elvesz, de neki nem ad, így inkább te adj neki, apa nélkül.


először persze tisztázzátok. nincs veszteni valód, ha tudod, mit akarsz és mi a fontos!

ha nem tárgyal, akkor essen pofára. ha nem igyekszik, akkor essen pofára.


te egy erős csaj vagy. vedd kezedbe a dolgokat.

ne hagyd, hogy kihasználjanak. élj boldogan. adj meg mindent a gyereknek és a lelkednek.


nincs kettős személyiség. nem ismered őt, vagy mást hiszel róla. tudd meg, mi az igazság!


egy gyerekkel még mindig tudsz találni egy olyan pasit, aki igazán büszke rád és szeret és még pót-apuka is lehet. ne vesztegesd az időd!


egy bölcs tanács - a mi lenne ha dolgok a legrosszabbak, mert sehogyan sem állnak. vagy fogadd el az egészet, de mindig kicsit csiszolj rajta - érezd azt, hogy valamit tudsz a dolgokon formálni, az adott helyzetnek megfelelően - vagy ha csak rossz irányba mennek, akkor teljesen reformálj rajta.

ha tudsz vele őszintén beszélni, és ő tud változtatni, az is jó.

ha nem, tűzz ki kemény határidőt és szankcionálj!

de soha ne állj meg egy semmilyen helyzetben! az a halál! az rosszabb bárminél.

csinálj valamit! ne keress választ másoktól, csakis tőle. fogalmazd meg, hogy mi a válasz. aztán állítsd választás elé. ha nem választ, az is válasz - neked a nem választás azt kell jelentse, hogy nem téged, titeket választ. mert ennek egyértelműnek kell lennie-

ja és a szó egy dolog. de a tett a lényeg!

2018. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. aug. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!