Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hol ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hol ismerkedtek párkapcsolat alakítás céljából?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, sikerült olyan sulikba járnom ahol szinte nem is volt lány, így nincsenek is lány ismerőseim. A munkahelyem szintén ilyen. Arra lennék kíváncsi lány szemszögből ti hol ismerkedtek? Mindenféle lehetőségre kíváncsi vok.
2010. jún. 18. 22:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igaza van amúgy, tényleg nagyon-nagyon -nagyon ritka a normális lány! Nem vagyok nőgyűlölő, de állítom, hogy több valamira való férfit lehet találni, mint nőt! Már elnézést.
2010. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
fesztiválon, kávézóban, egyetemen
2010. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem ugyan ezt eltudjuk mondani a férfiakról is,mert ez olyan szinten hímsoviniszta duma...
2010. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne? 2 példa: Kollégiumban laktál már? Tudod mi folyik ott? Ott valóban kijön a nőkből az igazi arcuk. Ku*va mind én mondom! AZ összesnek csak f*sz kell! A srácok meg úgy vannak vele h miért ne! De nem ők erőltetik! 2., Hány férfit és hány nőt ismersz, akik csak a pénz miatt választanak valakit???
2010. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én sokat. De kérem koncentráljunk a kérdésre ; )
2010. jún. 19. 00:05
 16/20 anonim ***** válasza:
Fesztiválok nagyon jók, és most még sok is van belőlük. Egyébként bárhol, ha le mered őket szólítani, (utca, busz, villamos, könyvesbolt, ruhabolt, stb) nagyon kevés lesz veled paraszt nappal. Este már inkább.
2010. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
igen elismerem,h nagyon sok ilyen pénzéhes nő van,de azok nem a normálisakhoz tartoznak hanem az ostoba plázababákhoz... azokat meg mi is lenézzük.
2010. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, még ti is lenézitek őket... az egy külön faj... :D
2010. jún. 19. 00:40
 19/20 anonim ***** válasza:
23:28 köszi már tuti koleszba fogok menni xD :P
2010. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szijja..nem feltétlen kell menned discoba,hiszen oda az emberek általában kiengedni a gőzt és táncolni egy jót mennek... nahh meg van hogy nem is látod többé az illetőt mert hulla észegre issza magát és arra sem fog emlékezni,mejik szájfényt rakta fel... inkább ha komoly kapcsolatra vágysz.. akkor a barátaid segítségét kérd hogy esetleg az ő további barátaik közt vagy ismerőseik közt nem e ismernek olyan lányt aki szingli és kapcsit keres... vagy pl: egy kávézóban meg inkább nyugott helyeken...(sok sikert)
2010. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!