Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hol ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hol ismerkedtek párkapcsolat alakítás céljából?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, sikerült olyan sulikba járnom ahol szinte nem is volt lány, így nincsenek is lány ismerőseim. A munkahelyem szintén ilyen. Arra lennék kíváncsi lány szemszögből ti hol ismerkedtek? Mindenféle lehetőségre kíváncsi vok.
2010. jún. 18. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
discoban..
2010. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Discoban, így van... nagyon hülye vagy! Mert a kedves, szívesen beszélgető lányok mind discoba járnak, hogy komoly kapcsolatot keressenek. Igazad van! Nyilván megesik, de nem jellemző....
2010. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok (az eddigi összes bnőm chaten ismertem meg)


(ne nevessetek, nem vagyok kocka, csak így alakult)

2010. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
a bulihelyek nem jók ismerkedéshez,nekem eddig nem jött össze,mert az összes pasi csak egy éjszakás kalandot akart...
2010. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

kedves második!

normális lányok nincsenek, itt bukott meg az elméleted!

2010. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Dizsi, elvétve vannak értelmes lányok is!

kávézó, park, ha van egyetem, fősuli a városban, akkor egyetemi klubba, vagy ahová az egyetemisták járnak

koncertek

sportközpont, uszoda, koripálya

2010. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Aham, szóval mindenhol? :D
2010. jún. 18. 23:12
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
23:07-- hogy te mekkora bunkó vagy már ne haragudj...Azért mert te pont olyan csajokkal akadtál össze akik nem voltak, attól még igenis vannak aranyos lányok is.
2010. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

aranyos lányok vannak! de aranyosság NEM kedvesség+rendesség.


igaz, hogy már késő van, meg este, de TESSÉK VÉGRE FELÉBREDNI AZ ÁLOMVILÁGBÓL!

2010. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
: )
2010. jún. 18. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!