Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből milyennek ítéltek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből milyennek ítéltek meg?

Figyelt kérdés
Volt egy 3 éves kapcsolatom, szakítottam összejöttem 1 másikkal, lefeküdtem vele 1 hét után (erőszakoskodott )kihasznált, vége lett. A régi kapcsolatomból a barátom nagyon belém van zúgva. Megmondtam neki semmit sem érzek iránta. Nem törődök az érzéseivel de nagyon sajnálom őt. Bármit megtennék h neki jobb legyen. Én úgy érzem nem érdemlem meg h szeressenek, még az életet sem. Ilyen embernek mint én még az sem jár meg. Hogy lehetek ekkora ribi? Valaminr elrontottam az egészéletem. Nekiálltam cigizni, inni, kocsmázni. Milyennek ítéltek meg? Szerintetek is igaz amit írtam?
2010. jún. 18. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Szereted sajnáltatni magad.
2010. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért vagy ribi? itt 2 db pasiról van szó...
2010. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
ha bajod van magaddal, tégy úgy, hogy ne legyen bajod magaddal.
2010. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én olyannak itéllek meg hogy valami egyszer lehangolt elrontotta az addigi életed és ebbe menekültél
2010. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
igen,igaza van az első kommentelőnek,tényleg szereted sajnáltatni magad...
2010. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Neked nem való "a szerelem meg a mély érzelmek" Te maradj szerintem az alkalmi kapcsolatoknál, mármint a leírtjaid alapján, 1 éjszakás kalandokat válassz, akkor nem bántasz meg senkit, és te is élheted a saját életedet, olyat amilyet akarsz...
2010. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak... sajnállak, bocs. Meg a srácot is.
2010. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem csaptál be senkit.
2010. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen gondolataid vannak, akkor mélyen a gyerekkorban gyökerezhet a probléma. Ha valakiben felmerül a kérdés, hogy szerethető-e meg hogy érdemli-e az életet, az nem érezte a család melegét meg a biztonságot gyerekként. Erről akármelyik pszichológust megkérdezheted.
2010. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, ez ennek az oldalnak a velejárója, így abból a 7 sorból, amit életed utóbbi 3-4 évéből megosztottál velünk nem tudom megítélni, hogy igazad van-e. Annyit látok, hogy 3 év után vége lett egy kapcsolatnak, és te ezt tényleg lezártad, míg a másik fél nem. Ez sajnálatos, ámde (sajnos) mindennapos esemény. Szóval ne rimánkodj, hanem rázd meg magad és kezdjed újra. Máshogy nem lehet.

Annak meg végképp semmi értelme nincs, hogy összetörj ilyen pitiáner dolgok miatt. Van, aki egy nap vaknak ébred. Mások a szeretteiket vestik el...

A cigi-pia-kocsma kombó meg... Boldog éltem van, és mégis megvan mindhárom, szóval ez nem igazán számít sehova.

Ne kezdj el drogozni, addig minden jó lesz. Legalábbis szintetikus drogokat biztosan ne.


Nyissál holnap tiszta lappal, és kész. Pontosan annyira egyszerű, mint leírni. Ha meg újra eszedbe jut a bajod, akkor higgadtan gondold végig, hogy igazából mi is a bajod, azt mi váltotta ki, és a jövőben hogyan kéne egy ilyen helyzetet kezelned. Tudatosan tanullj a hibáidból, és máris kevésbé fognak bántani.

2010. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!