Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja? Részletek lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Részletek lent!

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk egy hónapja,mert a hisztériáim és a rossz családi körülményei megőrjítették és megcsalt kiscsajokkal többnyire neten:S Azért voltam hisztis,mert alap járaton is elég nehéz természetem van,de főleg ,mert okot adott rá.Lényeg, hogy hívogatott egy hónapig mondta egy nap szeret máskor nem,elmegy randizni más lányokkal és az majd eldönti szeret e.Tegnap volt egy randija, mondta, hogy megfogta a lány személyisége bla bla,de ezt annyi csajról elmondta már mióta szakítottunk,bár azok msnesek voltak és azokat nem veszi komolyan még nincs találka.Minden ilyen csajjal jól elbeszélget a szeretteibe és a barátaiba meg belerúg és hazudozik.Az én esélyes fiúimra pedig acsarkodik.
2010. jún. 18. 22:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én arról a csajról kérdeztem lesz e szerintetek valami,akivel tegnap először találkozott és megfogta a személyisége és olyan a mosolya mint az enyém...
2010. jún. 18. 23:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Helyre fog jönni csak hallgass rám ismét összefutsz vele, jól rúgd tökön!
2010. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!