Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja? Részletek lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Részletek lent!

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk egy hónapja,mert a hisztériáim és a rossz családi körülményei megőrjítették és megcsalt kiscsajokkal többnyire neten:S Azért voltam hisztis,mert alap járaton is elég nehéz természetem van,de főleg ,mert okot adott rá.Lényeg, hogy hívogatott egy hónapig mondta egy nap szeret máskor nem,elmegy randizni más lányokkal és az majd eldönti szeret e.Tegnap volt egy randija, mondta, hogy megfogta a lány személyisége bla bla,de ezt annyi csajról elmondta már mióta szakítottunk,bár azok msnesek voltak és azokat nem veszi komolyan még nincs találka.Minden ilyen csajjal jól elbeszélget a szeretteibe és a barátaiba meg belerúg és hazudozik.Az én esélyes fiúimra pedig acsarkodik.
2010. jún. 18. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy mocskos kis g-cikotorék ez a fiú.
2010. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki egy jó erős tökön rúgás!
2010. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De egyébként szerintetek lesz ebből valami?Csak azért mert jól elbeszélget egy lánnyal?Ez szerintem a mai világban még nem jelent semmit...ja és mondta olyan a mosolya mint az enyém,de mától nem fog hívogatni sem,mivel délután a barátnőm enyhén leoltotta...
2010. jún. 18. 23:02
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs ennek baja. Ilyen. Gyerekes. Ennyi.
2010. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megcsalni neten?
2010. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, nem nőtt még fel.
2010. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jönne se fogadd vissza. Nem való neki monogám kapcsolat.
2010. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát csak azért, mert beszélget vele, még nem biztos, az csak rajtuk múlik, hogy akarnak-e talizni. Meg még akkor sem biztos a dolog, nem biztos, hogy élőben is bejönnek egymásnak. Hát ahogy leírod inkább ő a hisztérika....Nem ő mondta véletlenül neked, hogy hisztis vagy? Ezt én is megkaptam a pasitól a múltkor, holott soha az életben nem voltam hisztis. Meg azt mondod, meg is volt rá az okod...Szerintem ez a srác legjobb védekezés a támadás alapon rád hárított...Meg mi az, hogy több csajjal is cicázik msn-en? Háát....
2010. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy beszélt velük,mintha szerelmes lenne beléjük(sőt inkább mintha járnának) és azok persze bekajálták és smseket is írogatott nekik az olcsosms.huról.Van love.hu, alternatív msn címek...Gondolnátok, hogy ez a gyerekes idióta 22 éves?Az egyik csaj meg 14 volt....
2010. jún. 18. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy csalta meg neten, hogy webkamerában masztizgattak egymásnak, szerintem...
2010. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!