Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Összejöttem újra az előző párommal, mert hihetetlenül szeretem és küzdött is, de még mindig nem bízom meg benne.Azt mondta teljesen megváltozott mióta nem voltam ott vele( kb 8 hónap), de egyszerűen nem tudok nyugodt lenni, előző szakításunk azért volt mert megcsalt egy diszkóban miután nekem el kellett mennem.Mondta, hogy alkalmazkodni fog hozzám, hogy érzelmesebb típus lesz meg én is mondtam h én is hozzá és lazábban fogom kezelni a kapcsolatot kicsivel.Most, hogy megnézzem, hogy megbízhatok e benne azt találtam ki, hogy elmegyünk discoba, de mielőtt bemennénk közölni fogom vele, hogy ma éjszaka minden szabad, te is, kivéve én, ma éjszaka nyugodtan lehetsz másokkal, szórakozhatsz akárkivel, kivéve engem nem kaphatsz meg, és meg akarom nézni, hogy erre mit szól...
2010. jún. 18. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
jó béna vagy
2010. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
max 1 honap es ujra szakitotok, de am nem rossz otlet :D
2010. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Te pedig jó naív vagy.
2010. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ilyen hülyeségeket ne mondj neki.. ha megváltozott akkor majd észre veszed.. de ameddig te nem látod, hogy változott ne bízz meg benne feltétlenül..

mi az, hogy te veszed lazábban az egészet ? hát az tökéletes példa a megcsalásra, amit a barátod csinált.. -.-

2010. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérlek, mondd el hogy küzdött? Hogyan vett rá, hogy újra gyere össze vele? Te is mindenáron akartad, vagy azért ellenkeztél? Mennyire adta alá a lovat? Légyszi válaszolj!
2010. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyen lányt, a barátnőm volt... A megbízhatóság olyan mint a szüzesség, csak elveszteni lehet. Én össze nem jönnék vele a helyedben!
2010. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem engedtem magam olyan könnyen... találkozgattunk beszélgettünk elmesélte őszintén, hogy hogy történt ez az egész megcsalás eset és hogy most komolyan szeretné utána sms ekkel bombázott reggel ilyen: Szia angyalom, jól aludtál, remélem jól vagy, szép napot! meg fel is hívott és akkor is kedves volt aztán teltek múltak a napok és egyszer ott köttöttünk ki, hogy a karjában feküdtem(nem történt semmi csak beszélgettünk) és teljesen nyíltan és őszintén, annyira, hogy meg is hatott az amit mondott hogy mit érez irántam, de valamiért akkor sem bízom benne, ha nem jó ötlet akkor mit kellene tennem, hogyan derítsem ki, hogy megbízható e?
2010. jún. 18. 22:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a hhelyedben nem tennék ilyet. Lehet taktikázni finoman, de ez ormótlan húzás. Szerintem csak simán érezzétek jól magatokat, és legyetek boldogok.

Másrészt, mire számítasz, mi lesz? Csak utánad fog kajtatni egész este? Ez természetes. Akkor meg minek a "szabad vagy" szöveg? Hogy érezhessed, hogy minden nőnél jobb vagy a diszkóban? Persze, most rád fog fókuszálni, de három ilyen szabad vagy este után nagyon nagyot fogsz csodálkozni, mert lelép majd mellőled, hogy csak nyekkensz.

Remélem nem így lesz, de gondold végig, hogy ez neked miért lenne jó, hogy ezzel mit üzensz a partnerednek, és hogy az előbbi kettő megegyezik-e.

Persze ez csak az én véleményem, és senkit sem akarok vele megbántani.


22F

2010. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyi, szerintem ezt ne! Ezzel azt mutatnád neki, hogy úgy gondolod, mindent szabad. Én inkább azt csinálnám, hogy valamelyik ismerősömet oda küldeném hozzá, hogy próbálkozzon be, és akkor ki fog derülni, hogy csalfa-e még. Úgyis azt írtad, hogy nem tudod, bízhatsz-e benne. Hát ebből kiderülne...De ha még Te adsz rá neki engedélyt, hogy megcsaljon...akkor utána egy szavad sem lehetne, mert Te engedélyezted neki...Érted:)
2010. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És mi volt a 8 hónap alatt? Addig nem hiányoztál neki?
2010. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!