Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak félnek a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak félnek a nagyon szép nőktől? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Környezetemtől azt hallom,hogy nagyon szép arcom van,jó az alakom,ha megcsinálom a hajam és a sminkem akkor elmehetnék szépségkirálynőválasztásra,miért nem jelentkezek,mert nyernék.Még sose jelentkeztem,és nem élek vissza ezzel,normális életet élek,nem viselkedek kirívóan.Mégis eddig csak egy komoly párkapcsolatom volt,elkerülnek a férfiak,nem mernek közeledni,mintha megijednének tőlem.

Szeretném tudni mi ennek az oka,kedves férfiak tényleg ijesztő egy szép nő?

Csúnyítsam el magam valahogy,hogy átlagos legyek?Könnyebben találok partnert?


2010. jún. 18. 21:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
Lehetsz szép ha nem vagy kihívó akkor a pasik szemében elutasító vagy. Nem ribancként kell viselkedni, csak egy kicsit kacérnak kell lenni és mindjárt százszámra ömlenek a pasik.
2010. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%
Egy kicsit összébb kéne húzni az arcod, akkor biztos lenne pasid. Rólam is ugyanezt mondják, és nekem van barátom...
2010. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztö, hanem nagyon vonzó egy szép Nö, csak az a baj, hogy mi férfiak a rengeteg elutasítás miatt, bizony nem nagyon merünk lépni.
2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
69%

hA gondolod küldj privit dumcsizunk egyet:)

aztán képcsere stb:D

2010. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak szállj vissza a földre és viselkedj emberien akkor majd látnak is benned fantáziát a pasik. Amúgy engem végképp nem tántorítana el hogy ki hogyan néz ki, a látványos hülyeség és taplóság annál inkább.
2010. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát több dolgot mondanék :D

1. valószínüleg tényleg félünk a visszautasítástól

2. mindenki azt gondolja ennek biztos van barátja mert olyan szép

3. legyél többet egyedül magányosan egy padon :D (nem jó az ha egy szép lány mindig hordában jár főleg ha a barátnői se rondák)


ja és ami a legfontosabb:

Nem tom ki kezdte el a CSipkebokorvesszős poént :D DE ÓRIÁSI RESPECT !!! :D:D majdnem meghaltam !!!

16/F

2010. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnyítsam el magam valahogy,hogy átlagos legyek?Könnyebben találok partnert?"


Legalább neked van önbizalmad.:)

2010. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
a csipkebokorvessző egy régi colombós vicc, aminek a vége ezzel rímel. szakállas poén csak az ilyen kopasztökűek nem ismerik mint te ;)
2010. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

Én arra gondolok, h ha nagyon szép nő, akkor az elvárásai is nagyon szépek lehetnek, én meg csak átlag vagyok. Továbbá mivel nagyon szép biztos rengeteg pasi próbálja megkörnyékezni, akkor is ha van barátja. Szóval ha sikerülne is elcsábítanom egy nagyon szép nőt, félő, hogy pár hónapon belül őt csábítanák el tőlem. Ha egy átlagos külsejű nővel jövök össze, akkor kisebb rá, hogy megpróbálják tőlem elcsábítani vagyis ilyen szempontból könnyebb megtartani. És mivel nekem a belső tulajdonságok fontosabbak mint a külsők, belső tulajdonságokra nagyjából egyforma nők közül, nálam ilyen szempontból az átlagos külsejű inkább nyerő.

Volt már nagyon szép barátnőm is, kb 2hónap után a világ leghülyébb indokával szakított, meg hogy most biztos hónapokig nem lesz új pasija, másnap már fennt volt egy közösségi portálon 3-4kép amin már az új pasijával volt...

2010. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
Tudod én mint férfi azért kerülöm a túl jól kinéző nőket, mert nálam ezerszer jobb pasik szoktak nekik bejönni. Az ilyen lányok max barátnak szoktak elfogadni, én pl személyesen ezért. Meg ráadásul a visszautasítás sem vonz.
2010. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!