Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
Most töltöm a 18-at ,de még nincs fiúm,anyámék szerint is ,meg rokonok azt mondják ideje lenne vkivel összejönni. Engem igazából ez nem zavar, hogy még nincs senki az életemben, de az már szörnyen kiakasztó hogy mindenki ezt kérdezi, hogy na van fiúd már? És sokszor kellemetlenül is érzem magam amikor ezt a témát felhozzák.
2010. jún. 18. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem ciki.


dr.b.23F

2010. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, és ha tovább szívatnak, küld el őket a fenébe. Már 21. század van, szóval nem a szülő választja a lány pasiját.
2010. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki.Én 19 voltam, sőt majdnem 20.
2010. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is kellemetlenül érzem magam, nekem is jól esne valaki, de nem sietek vele. Engem is kérdezgetnek. Szerintem nem ciki. Miért várja mindenki azt, hogy 18-20 éves korunkban már elkötelezzük magunkat?

19/F

2010. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hinnén, hogy ciki lenne, egy értelmes felnött FÈRFIT, nem fog zavarni, söt jobban fog figyelni Rád és több törödést kapsz majd. Màsrészröl, a szüleid, rokonaid kedvében ne járj azzal, hogy összeszedsz valakit, csak azért mert csesztetnek. Ez a Te dolgod,a Te életed, a Te érzéseid és nekik ezt el kell fogadni.


21/F

2010. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem utoljára 15 évesen volt barátnőm azóta nem , most 20 leszek nemsokára és engem is cseszegetnek emiatt , de ha ide terelődik a téma akkor egyszerűen otthagyom őket és kimegyek a szobából.

19/f

2010. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Várd meg még megtalálod/megtalál az igazi(t), amit nem kényszerből választasz magadnak, hanem szerelemből.
2010. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, keress egy hobbit, eddzőterem, vagy társastánc, vagy bármi, amihez van kedved, a lényeg, hogy legyen közösség. Rengeteg új emberrel fogsz megismerkedni. A disco-t nem ajánlom ilyen célra.
2010. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem ciki,van olyan akinek jóval késöbb lessz párja,szerintem ne hallgass másra,Eljön majd az ideje nyugi!
2010. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
privi?
2010. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!