Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma kaptam új telefont, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kaptam új telefont, elég drága volt, és amióta elmondtam a pasimnak a pontos összeget, nem szól hozzám. Irigykedik?

Figyelt kérdés
40 000 ft-ért kaptam új telefont, mert a régi már egyáltalán nem működött, és már vagy 5 éve megvolt. Elmondtam ezt a barátomnak, és azóta nem szól hozzám! Irigykedik, amiért ötévente egyszer volt annyi pénzem, hogy drágább telefont vegyek? Vagy mi baja?
2010. jún. 18. 17:15
1 2
 11/19 Morcika83 ***** válasza:

Ne már valaki nem lehet ilyen irigy........

De ez nyaralás.......ő visz téged? Ketten fizetitek, lehet itt van valami gond?

2010. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én akkor akadtam ki amikor a csaj jelöltem nokia n97-ről hadomált ami 200 ezer ft körül van... 17F
2010. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Morcika83 ***** válasza:
Egyből kiesett a pixisből, mi? :-)
2010. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak hülyeségnek tartja, hogy ennyiért telefont vegyél/kapjál
2010. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerezz valami pénzes pasid, ő nevetni fog a 40 ezren :D
2010. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
pontosan milyen típusú az a telefon?
2010. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nokia 7230, és pink...
2010. jún. 18. 20:53
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja így már értem :) Az a baja, hogy 40000 Ft-ot adtál ki egy olyan telefonért, amit pl. Angliában 70 fontért (24e HUF) hozzádvágnak feltöltőkártyásan, de idehaza is megkapható kártyafüggetlenül 30-32e forintért :) és a képességeit tekintve nem is ér többet.


Komolyra véve a szót, hát igen, az anyagi különbségek gyakran okoznak súrlódást. Valszeg az ő szüleinek ötévente se jutna pénz egy ilyen telefonra; idő kell neki, amíg ezt feldolgozza. Esetleg lehet, hogy Neked kell majd megtenned az első lépést, megértőnek lenned, magyarázkodni annak ellenére, hogy semmi okod nincs rá. Egy párkapcsolatban időnként ilyenek is vannak.

2010. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, én komolyan kíváncsi vagyok egy olyan valaki intelligenciahányadosára, akinek egy telefon jelent annyit, hogy a hozzá se szóljon az illetőhöz, aki kapta..
2010. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!