Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék belé?

Figyelt kérdés

Röviden: A volt barátnőmet elhagytam egy másik csaj miatt, aminek már vége is van. Az egész 1 hónapja történt, 4 évet voltunk együtt és nagyon nagyon hiányzik és még annál is jobban megbántam.


Nem bírom elfelejteni, vele álmodok mindig, de nem merek visszamenni hozzá, nem mernék így a szemébe nézni, tudom hogy megbocsájtana de ez a dolog nagyon nem kellett, és én elba.sztam az egészet, pedig olyan aranyos volt.


Lesz még egy olyan lány aki ennyire jó lesz hozzám még az életben? Lesz még ilyen nagy szerelmem? Hangsúlyozom nagyon megbántam.


21f


2010. jún. 18. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha őt szereted és meg is bocsátana minek kérdezel ilyet h lesz még ilyen lány?Ha így állsz hozzá meg is érdemled h örök életedre boldogtalan legyél!
2010. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.Nem érdemled meg,de leeht hogy mind2tőknek jobb lesz,ha visszamész hozzá bocsánatot kérni...
2010. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nem merek, tudom hogy évekig úgy nézne rám nem beszélve a szüleiről...és így már rossz lenne.


Az se biztos hogy vissza venne csak szerintem.

Erre nem is nagyon lehet más tanácsot adni csak kíváncsi vagyok egy két véleményre.

2010. jún. 18. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
De basszus, ha nem is csinálsz semmit, meg se krédezed, csak itt sajnáltatod magadat, biztos h nem elszel boldog..ha meg őt szereted, miért nem lépsz komolyan? nem látszik h 21 vagy már bocsi :S meg egyből lesz még iylen lány kérdésekkel jössz...hát nagyon szeretheted akkor :S
2010. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Leszel még szerelmes na parázz, más lesz mint a mostani, de jó lesz az is!! 26/F
2010. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ezt vártam, köszönöm kedves utolsó! :D
2010. jún. 18. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt vártad, akkor minek mást írtál le eddig? (Nem bírom elfelejteni, vele álmodok mindig, de nem merek visszamenni hozzá, nagyon nagyon hiányzik)


Ha magadtól is tudod h nem mész vissza hozzá felesleges volt így kiírni, majd keresel akkor mást, erre nehéz lehetett rájönni, de azt hiszem szerencsés a lány h megszabadult tőled, magad se tudod h mit akarsz

2010. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Uff!!

Szégyen,hogy 21 évesen így gondolkodsz.Szereted,de majd jön más,de azért azt kérdezed,hogy visszakéretszkedj-e, de most jött olyan válasz, hogy majd jön más,és lám egyből csak erre vártál.Magadtól nehéz lett volna rájönni?:)Szegény lány,4 évig ilyen sráccal,látszik,hogy a korod nem tükrözi az iq-dat...:-(

Mondjuk könnyű azt választani,hogy nem is lépsz semmit,de idejössz sajnáltatni magad,hogy mennyire hiányzik,de közbe meg majd jön más és annak örülsz:D

2010. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden okkal történik.. ezen gondolkozz el! Remélem érted...
2010. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem értem, kifejtenéd?
2010. jún. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!