Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fordulhat ki egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordulhat ki egy fiú ennyire magából?

Figyelt kérdés

Aranyosnak, kedvesnek ismertem meg. Most meg úgy látszik egy oltári nagy tahó. Bunkózik meg minden. Nem gondoltam volna, hogy ilyen. Ez most akkor az igazi énje? Csak én ismertem félre?

Srácok ti tényleg a jó oldalatokat mutatjátok mikor ismerkedtek? Tudtok ennyire másképp viselkedni? Mert az egy dolog,hogy a jót mutatjuk kifelé, na de ennyire???


2010. jún. 18. 16:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
hat...a sracoknak amikor nagyon teccik 1 lany akkor kedvesek...jofejek meg minden....de ha kepbe jon mas csaj vagy megunta az akkorit akkor mar meglatod az igazit...nallam is most jart le 1 ilyen eset:-j de ezekrol legalabb tudod hogy bunkok azt annyi...nem kell ertuk bankodni...jo volt mig tartott es kesz;)
2010. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!