Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fordulhat ki egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordulhat ki egy fiú ennyire magából?

Figyelt kérdés

Aranyosnak, kedvesnek ismertem meg. Most meg úgy látszik egy oltári nagy tahó. Bunkózik meg minden. Nem gondoltam volna, hogy ilyen. Ez most akkor az igazi énje? Csak én ismertem félre?

Srácok ti tényleg a jó oldalatokat mutatjátok mikor ismerkedtek? Tudtok ennyire másképp viselkedni? Mert az egy dolog,hogy a jót mutatjuk kifelé, na de ennyire???


2010. jún. 18. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van. Lapát, és nincs több szenvedés...
2010. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)igen így van. de miért ilyenek???
2010. jún. 18. 16:03
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és hogy lehet kiszűrni őket? van valami bevált módszer?
2010. jún. 18. 16:04
 4/11 Funktasztikus ***** válasza:
én mindig ilyen vagyok mérmint kedves ha velem is azok velem egy csajjal történt kedves minden de bunkó tahó parszt...ha kedves vagy velem én is veled
2010. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Jól bevált módszer van rá. Menj el vele a lehető leghamarabb a szűk baráti körébe, lehetőleg valamilyen buli végett. Ott meg fogja mutatni az igazi arcát, vagy, ha nem akkor a haverjai reakcióiból kiszűrheted, hogy csak teszi magát. Hamarabb nem megy.


Ez általában nemtől függetlenül működik.


29/F

2010. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos olvassa a gyakorikerdesek.hu-t, ahol rengeteg kérdésnél ott van, hogy a csajok a bunkókat szeretik, mert a jófiúk unalmasak, ezért, hogy ne hagyd el bekeményített.
2010. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egyet értek a 16:15-ös válaszolóval, ez egy jó módszer lehet szerintem. És igen, az ismerkedés szakaszában mindenki (férfi és nő is) a lehető legjobb arcát próbálja mutatni. Gondolj csak bele, mennyi lett volna nálad az eélye, ha már rögtön a bunkóságaival kezdi?

Az igazság csak hosszabb távon derül ki, később a másik mindig kicsit többet enged már meg veled szemben.


Én is azt tudom javasolni, hogy ha valakit a randikon nagyon megkedvelsz, és látni akarod eztán a "teljes énjét", akkor "irány" a szűk baráti köre, vagy a családja.


Ahogyan a szűk baráti körében és a családjában viselkedik a hozzá közel állókkal, az már biztosan az igazi énje lesz. L/22

2010. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
én mindig a bukósággal kezdem...mégis van nőm...ha meg úgyérzem bunkózik velem a csajszi, akkor bekeményítek és sírásig fogom baszogatni...ez van többet nem érdemeltek...
2010. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak!húzd le magad a wc-én...ennyit tudsz:D
2010. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

Az igazság az, hogy nem csupán a "jó arcát mutatta", hanem teljesen mást...

De szerencsére nem a barátom.

Legközelebb valószínű azt csinálom, amit írtatok.

2010. jún. 18. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!