Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfév év után még mindig semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfév év után még mindig semmi?

Figyelt kérdés
Másfél éve "udvarolok" egy lánynak, már az elején elmondta nekem, hogy nem akar velem komoly kapcsolatot létesíteni, de mint barát maradjak meg neki mert nagyon szeret! Egyszer azt is mondta, hogy sosem fog annyira szeretni senkit sem, mint engem! Akkor miért nem ad nekünk lehetőséget, hogy megpróbáljunk egy jó kapcsolatot kiépíteni? Bezzeg, ha jön a volt barátaival, mindegykről csak panaszkodni tud! 20 évesen még nem nőt be a feje lágya? Baromi szerelmes vagyok, ezt nézzétek el nekem. Nem tudok beletörődni, hogy nem fogad el, mint lehetséges partner.Az lenne a kérdésem, hogy miért ragaszkodik ennyire hozzám, ha mégsem akar tőlem semmit??
2010. jún. 18. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán te vagy a lelki szemetesládája.........
2010. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Mert barátnak tekint. Én sem jönnék össze egy barátommal sem, mert félnék, hogy ha vége lesz megszakad a kapcsolatunk. Szerintem valamilyen szinten érthető a lány felfogása is. Én már egyszer megjártam így. 4 évig voltunk legjobb barátok egy sráccal, majd összejöttünk, 11 hónapig jártunk, lassan 1 éve vége, azóta nem hallottam róla semmit. Nem feltétlenül éri meg komolyabb kapcsolatot kiépíteni.


18/L

2010. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

én a legjobb haveromat multkor lesmároltam

neked is ezt ajánlom:)

2010. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ha meg ennyi idő alatt nem történt semmi, akkor ezután sem fog.

2010. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad tovább.Ő tudja,hogy ott vagy neki,mindent megadsz neki,amire vágyik,de ő ennél többet nem fog adni neked.Lehet,hogy,mint férfi nem vonzódik hozzád,de kedvel téged.Ha nem bírsz barátként tekinteni rá,akkor lehet,hogy jobb lenne a teljes kapcsolatot megszakítani,mert így csak reménykedsz,míg ő hamarosan az orrod elött fog bepasizni.Éld az életed te is!
2010. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem köteles járni veled. Neked viszont jogod van megszakítani a barátságot, ha ez nem felel meg neked.
2010. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is haggyad.. Az tök jó ha van ilyen érzelmi kapcsolatod.

Te egy jó barát vagy, jófej akit szeret. De a kapcsolat más. Először is a nőnek férfi kell, és a vonzalom a lényeg. Ha beindul tőled. Egy barátság más mint egy szerelmi kapcsolat, szexualitás stb. egyéb tényezők is belépnek a képbe. 17f

2010. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!