Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy elötted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy elötted sírt a barátnőd? Hogyan vigasztaltasd? Mi miatt sírt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Előttem a volt pasim sírt. Mikor kórházba kerültem és nem tudták, hogy mi történt. Nagyon fura volt, de jól esett. Nem gondoltam, hogy sírna miattam.17L/
2010. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom is sírt már előttem.Fura volt. :/
2010. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
előttem is a pasim sírt mert megbántott,hazudott és megbánta h fájdalmat okozott nekem.aztán megint hazudott,kidobtam h velem ne szórakkozzon.4napig szóba se álltam vele.aztán tudta h meek bulizni, és sírva hozta át a testápolómat mert tudta h buli előtt mindig azzal kenm be magam és elsírta magát.Akkor nem tudott meghatni mert nagyon haragudtam rá,sehogysem vigasztaltam..de igy visszagondolva aranyos volt. (nem csalt meg cs hazudott) de akkor is..
2010. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előttem is a barátom sírt. együtt aludtunk és viccből beszóltam neki vmit egy volt nőjéről. téll csak vicceltem. felhuzta magát és összevesztünk. leült a fotelba és sirt. nem is tudtam h mi van. de nagyon édes volt::) Persze megvígasztaltam..:):P
2010. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
előttem volt h sirt barátom és nekem az nagyon rossz volt,de mással is igy vok kb. ha vki akit szeretek és sir..van h "elkisérem" (vele sirok):D és persze a szakitos időszakba én sirtam sokat de őő le se sza.rtaa :( ez kicsit fájt de hát nem mindig minden a boldogság..
2010. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már sírtam a barátom előtt. Egy olyan héten voltam túl, amikor minden felidegesített vagy elrontotta a kedvemet, minden apróság miatt majdnem elsírtam magam. Nagyon vártam azt a hétvégét, úgy volt, hogy a barátom egymás után két este nálam alszik. Második nap dél körül barátom beült a gép elé játszani egy kicsit, mert én fáradt voltam és elbóbiskoltam filmezés közben. Aztán felkeltem és azon a héten már tényleg nagyon érzékeny voltam minden apróságra, kicsit elszomorodtam amiért a barátom gépezett és nem ott feküdt velem az ágyon. Aztán kicsit később felhívta az anyja, hogy aznap mégse alhat nálam mert másnap már korán segítenie kell otthon és messze lakik ahhoz, hogy korán hazamenjen reggel. Nyűgös voltam már nagyon és elsírtam magam mikor mondta, hogy mégse alhat nálam. Rögtön odabújt mellém, szorosan magához ölelt, cirógatott és megígérte, hogy addig marad ameddig csak lehet. Az utolsó előtti vonattal ment haza, az utolsóval akart, hogy tényleg addig maradjon amíg lehet, de én megkértem, hogy ne azzal menjen, mert azon már nem túl biztonságos.

17L

2010. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az utolso aranyos volt:)
2010. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is szoktam a barátom elott sírni. Először mikor sírtam, meg nem is voltunk együtt, csak alakultunk. & megígérte h eljon velem egy buliba, ott terveztem vele összejönni, erre 2 nappal előtte kitalálta h máshova is hívtak aznapra & nem mehetne-e inkább oda. Akk nagyon csalódott voltam & sírtam, és végül velem jött és össze is jöttünk :) de azota is sírtam mar többször előtte. Általában ha/mielőtt megjön, eléggé érzékeny vagyok és kb bármin el tudok kezdeni sírni, ilyenkor az is elég ha csak csúnyábban ramszol vmi miatt. Most meg az érettségi elott idegileg is nagyon ki voltam, stresszeltem, emiatt is sírtam. De nem kell, h vigasztaljon, elég, ha csak simogat meg megolel & megnyugat, h nem lesz semmi baj =)

18l

2010. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer azért sírtam előtte, mert féltem hogy terhes vagyok (hetekig nem jött meg) akkor átkarolt és mindent megtett hogy cáfolja hogy én terhes vagyok, majd később meghalt anyukám, akkor viszont csak talán egy részvétemet mondott, semmi ölelés vagy ilyesmi. Viszont volt hogy ő azért sírt mert nem akart engem elveszíteni, akkor nagyon aranyos volt, kár hogy vége lett.
2010. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan már nem tudom megmondani, hogy miért sírt, mert többször fordult elő. Mindig magamhoz öleltem és hagytam, hogy kisírja magát. Mikor már tudott beszélni, megkérdeztem, hogy mi a baj és hgoy tudok-e segíteni. Sajnos fél évvel ezelőtt vesztettem el, autóbalesetet szenvedett... Azóta én sírok, Érte... Még sosem sírtam előtte, de biztos, hogy Ő is vígasztalna, ha valamiért elsírnám magam. Üdv: Gyuszi, 19
2010. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!