Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély arra hogy eljön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra hogy eljön?

Figyelt kérdés

Msnen 2x beszéltem egy lánnyal(nagyon jól eldumáltunk) és mivel nem szeretek msnen ismerkedni ezért írtam neki egy e-mailt hogy ha van kedve jöjjön el egy szórakozóhelyre,mert ott koncertezik egy banda ami olyan zenét játszik amit ő is szeret.

Elolvasta a levelet, de nem válaszolt és még msnen se volt fent.Szerintetek van esély rá hogy eljön?


2010. jún. 18. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, olyan 43,324543% nagy kerekítéssel persze!
2010. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem honnét tudjam?
2010. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ha csaj vagy/lennél eljönnél?
2010. jún. 18. 14:07
 4/4 anonim válasza:
én biztos elmennék a helyébe :) miért? nem veszít vele semmit,azt lehet még alakul is köztetek valami :P 17/L
2010. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!