Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom elhanyagol, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom elhanyagol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar hat eve vagyunk egyutt.Nemreg eljegyeztuk egymast.Nagyon szeretem a paromat,jol megvagyunk,de keves idot toltunk egyutt.Neha plussz munkat vallal,ezert keson er haza,ezzel nincs is semmi baj.Csakhogy ez a munka,olyan,hogy barmikor megcsinalhatja,annyira nincs idohoz kotve.Rosszul erzem magam,hogy itthon torekszem arra,hogy mindent elvegezzek,mire hazaerkezik,de o folyton csak kesik.Ez igy kicsit hosszura sikeredett.A gond roviden az,hogy masokat jobban eloterbe helyez,mint engem es az itthoni dolgokat.Most nehogy,azzal jojjetek,hogy hagyjam el!Ilyet soha nem tennek,en csak szeretnem ezt valahogyan megoldani.
2010. jún. 18. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt vettem ki a szavaidból, hogy te nem dolgozol. Na a párod viszont igen. Fogadd el, hogy tovább marad melóban, gondolom neked is keresi a pénzt.
2010. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell mondani neki : ' Sanyi, beszélnünk kéne... Nagyon szeretlek, és szeretek Veled lenni, de mostanság úgy érzem kicsit elhanyagoljuk egymást ( fontos hogy azt mondd EGYMÁST, mert ha azt mondod neki hogy ő Téged, elkezd majd hisztizni, és lefogja sz*rni az egészet ), mit gondolsz erről? Te hogy érzel? Szeretném ha többet lennénk együtt, máshogy ütemeznéd a munkát... Ilyesmik.
2010. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nézd, gondolom, nem mondok újat, de az lenne a legfontosabb, hogy azt meg tudjátok beszélni...

Ha nem működik a kommunikáció Köztetek, és a Párod nem hajlandó figyelembe venni azt, hogy Neked a jelenlegi felállás nem jó, illetve nem vagy boldog, akkor sajnos nem látni más kiutat..

Tudod, voltam hasonló helyzetben...

Hihetetlenül fájt, de ott kellett hagynom, mert szeretett, de nem törődött velem.

Fél év szünet után újrakezdtük, és minden a legnagyobb rendben.

El kellett veszítenie ahhoz, hogy rájöjjön, mit jelentek Neki.

Lehet, hogy túlságosan is alárendeled Magad, mindig, mindenben a kedvében jársz, és ez egy idő után számára unalmassá, megszokottá válik., így ezért nem becsül meg!

Ha gondolod, írj nyugodtan, kortárs segítő vagyok, privátban nagyon szívesen meghallgatlak!

További szép napot, remélem, segítettem..

24 FFi

2010. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat korabban neki,is ugyanez volt a baja,amikor en is dolgoztam,hogy nem toltunk eleg idot egyutt.Meg,hogy mindig a hazimunkaval vagyok elfoglalva.Azota valtoztattam ezen,mindig igyekszem befejezni,mire hazaer.Rettenetesen maganyos vagyok.Megbecsulom,azert,hogy igyekszik,hogy minnel tobb penzt keressen.Amikor itthon van,akkor sem tud lazitani.Azt mondja,hogy munkan benne van a porgesben es valahogy nem tudja kikapcsolni az agyat.
2010. jún. 18. 13:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a minimum,hogy igyekszem a kedveben jarni,de ugy erzem mintha,csak a bejarono szerepet toltenem be.Ugy erzem igy,csak szep lassan elhalad az elet mellettunk es a vegen rajovunk,hogy nem tettunk semmi ertelmesset.
2010. jún. 18. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem üljetek le, és beszéljétek meg egymással. Ezen kivűl, ha már nagyon kivánod, de egyedül vagy, akkor maszturbáljál, és közben, gondolj Rá, és a farkára, és a végén,élvezz nagyot.
2010. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!