Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő múlva illő megkérni a nő kezét?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve együtt vagyunk, csak a család véleménye amitől félek. Még mindketten tanulunk, de már komoly terveink vannak. És a szüleim is belemennének, csak ők még korainak tartják.



18/L


2010. jún. 18. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukám is 18 évesen ment férjhez. El is váltak :).
2010. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Na ez-az amit valóban nem kell elsietni.


Én maximum akkor kérném meg a barátnőm kezét, ha lenne megfelelő egzisztenciánk, és ha mindketten érezzük, hogy itt az ideje. egyébként 1 év nem kevés, de időtartam itt nem releváns. 18 évesen egyébként nekem is komoly terveim voltak még, pont ezért nem is kötöttem le volna magam ennyire.


dr.b.23F

2010. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi azt javasoljuk hogy nagy fejetlenség belemenni ilyenbe.
2010. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
szerintem még várhattok vele.ha egy év múlva is ugyanígy érzitek akkor elég stabil a kapcsolatotok a házassághoz.
2010. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne siessétek el!Én a párommal 5 és fél éve vagyunk együtt és még nem kérte meg a kezem,pedig már fél éve együtt élünk!Szépen mindent sorjában kell!Ismerjétek meg egymást jobban!Nem kell elsietni semmit!Meg hát lakva ismered meg a másikat,úgy hogy még van időtök!

21/L

2010. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

eljegyzésről beszélsz, nem?

semmi kötelezettség, papírok. ha úgy érzitek, nyugodtan eljegyezhetitek egymást... lehet utána 5 évvel házasodni mondjuk. nem kell azonnal.

2010. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlen stabilnak tűnik, például még sosem volt nagyobb vitánk sem, nemhogy veszekedés. És nem is igazán esküvőt szeretnék még, csak hogy tudjam, hogy biztos abban, amit érez. Nekem tetszik a több éves jegyesség, csak tudjam, hogy akar :)
2010. jún. 18. 10:14
 8/13 anonim ***** válasza:

40/F, jómagam 3 hónap udvarlás után "jártam" a feleségemmel és 7 év együttlét után gondoltuk úgy, hogy összeházasodunk.

Szerintem kapkodni nem kell, az idő úgy is mindenre ad választ. Továbbá, én híve vagyok a kézmegkérésnek, mert "ízletes" a hagyomány :)

Sütögesd el a hölgynek, h mit szólna, de ne erőltesd... inkább, mint téma, vesd fel a házasságot ilyesmit, majd a reakcióiból megérzed, kell e még idő :)

2010. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy mennyi idő után "illik". erre akkor kerül sor, ha a fiú úgy érzi, te vagy az a nő, akivel összekötné az életét, ezért írom, hogy erre nincs protokoll. valaki 1 év után teszi, valaki 10 év után. ne nyaggasd a pasidat ezzel semmiképp, mert elveszed a kedvét.

a szülőknek meg ehhez semmi köze.

2010. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

10:12 vagyok.

Akkor szerintem semmi akadálya. (Főleg ha a szülőknek sincs különösebb baja vele)

2010. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!