Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mennyi ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyi ido utan illik megkerni egy csaj kezet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor úgy érzed, hogy "na most, lesz, ami lesz!!"
2009. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert illik, azért ne kérd meg. Ha úgy érzed, hogy meg akarod akkor bármikor.
2009. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En 19 vagyok,de nagyon szeretem a parom es meg komolyabba szeretnem tenni a kapcsolatunk.Nem tul korai 19 evesen megkerni a kezet? fel eve vagyunk egyutt,de tudom,h o az igazi!
2009. szept. 15. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, én 20 vagyok, lány, és lassan három éve vagyok a párommal. Úgy érzem, ő az igazi, de nem örülnék, ha most megkérné a kezem, nem érezném még helyénvalónak.


Szerintem vegyél a barátnődnek valami apró ékszert (akár gyűrűt is, de ne eljegyzésit!), amit adj át neki azzal, hogy ezzel is szeretnéd megpecsételni a szerelmeteket, és hogy mindig Te juss róla eszébe, ilyesmi, a lánykéréssel pedig várj még.


Ha nagyon türelmetlen is vagy, akkor is én azt javaslom, legalább az évfordulótokat várd meg (az úgyis duplán romantikus, ha már eleve különleges az alkalom). Talán ha most kicsit elhalasztod a dolgot, később Te is úgy fogod érezni, hogy ráérsz még, mással is lehet bizonyítani a szerelmeteket addig is. :)


De amiket írtam, persze, csak magánvélemény és javaslat, nem ismerlek Titeket, úgyhogy csak magamból tudtam kiindulni. Sok boldogságot Nektek! :)

2009. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Es a joo kivansagot az utolso valaszadonak!:)
2009. szept. 15. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
a mai világban ez még korai. türelem, ha szeretitek egymást, nem szalad el, ha pedig nem akkor megspórolsz magadnak egy elcseszett eljegyzést meg egy gyűrűt. sajnos napjainkban már túl sok a környezeti tényező ami szétszakíthatja a párokat, nem úgy mint 40-50 éve.
2009. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kellene 19 évesen házasodni (főleg féléves együttjárás után), hisz akármi megváltozhat akár egy pillanat alatt. Én ismerősök körében hallottam olyan szituációt, hogy a lány 19 volt, a barátja talán 20, karácsonykor eljegyzés, nyárra már esküvőt szerveztek, ám előtte mégis szétmentek, mert rájöttek, hogy mégse passzolnak (pedig ott is volt szerelem).
2009. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figyu 17 vok és a párom megkérte a kezem ! azzal h megkéred nem kell rögtön elvenni! sztem jó ötlet
2009. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy a szája elfáradt
2009. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!