Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám elcseszte a párom szülinapi meglepetését - hogyan mentsem a menthetőt?

Figyelt kérdés
Már napok óta készülök, a páromnak holnap lesz a szülinapja, foglaltam wellness hétvégét és tortát is akarok készíteni. Persze ezt anyumnak is megírtam, mert náluk készíteném el. A lelkére kötöttem, hogy véletlenül se szólja el magát a barátom előtt. Erre elkezdett irkálni ezekről, hogy de jó lesz a wellness, meg mit hogyan csináljak majd a tortával - csak épp nem nekem, hanem a páromnak írta ezeket mert bamba volt... A párom meg most írt, hogy miről zagyvál az anyám? ... Hogyan mentsem a helyzetet?
2018. júl. 9. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Mondd azt, hogy a szeretőd szülinapi ajándékáról beszélt anyud. :D
2018. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Mondd hogy a masik pasidrol beszelt anyud
2018. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Fújd le a foglalást, ne kapjon semmit és legyen az a meglepetés, hogy a wellness-es, tortás szülinap csak tréfa volt.
2018. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy valami barátnőjének, rokonnak,munkatársnak,tök semleges számotokra unalmas embernek akarta írni biztos anyád mert ott lesz valami 60házassági évforduló is meg ilyesmi
2018. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Anyád szimplán irigy rátok,véletlenül.. Persze.
2018. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs értelme az erőlködésnek. Beszélj vele személyesen vagy telefonon, hogy ez lett volna a meglepetés a születésnapjára; ettől az ajándék ajándék marad.
2018. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már sehogy, itt már nem lesz meglepetés. Anyád pedig nem bamba, hanem irigy, és biztos lehetsz benne, hogy ez nem véletlen volt.
2018. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Jobbat tudok. Legyen az a meglepetés, hogy anyudat küldöd el vele kettesben wellnessezni. :D
2018. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es szerintem teljesen jó ötlet.


Amúgy szerintem az anyuka nem irigy.

Ti el sem tudjátok képzelni, milyen balf.aszok az idősebbek netezés, email, ilyesmi terén:))))))))

2018. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bxod, Jaguár... :D egy perce az ötleteiden röhögök. :D


Kérdező, sehogy, de ezentúl már tudod, hogy nayád piszkosul irigy rád, így SEMMIT ne ossz meg vele.

2018. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!