Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túlélni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni komoly csalódásokat?

Figyelt kérdés

Én alapvetően nehezen dolgozom fel a csalódásokat. Az utóbbi időben több olyan is ért, ami ugyan nem komoly kapcsolat volt, hanem egy komoly kapcsolat lehetősége, egy-egy olyan ember, akikben komoly lehetőséget láttam, akiket megkedveltem. Nem a szerelmet, hanem a lehetőséget gyászolom, és nálam ez is éppen eléggé drámai és tragikus, mert borzasztó ritkán van ilyen, nemhogy évente, de 6-8 évenként 1-2.


Ezeket az emebreket a gyávaság, a gyengeség miatt vesztettem el- az én számlámra maximum az írható, hogy a feszültségre reagálva nem befogtam a szám, hanem elmondtam amit zavar.


A kérdés az, hogy hogyan éljem túl, hogy elvesztettem emebreket, lehetőségeket. Ez szörnyű, rendszeresen sírógörcsöm van, hiányik a társasága, a hangja, az arca, minden. Nincs olyan, hogy majd jön a következő... nem gondolom, hogy lesz még ilyen. Nagyon kevés, aki nekem megfelel. Ez van.


2010. jún. 18. 05:59
 1/3 Morcika83 ***** válasza:
Változtass az igényeiden, mert így mindig ez lesz, vagy tanuld meg feldolgozni a dolgokat, ha más hogy nem megy menj el orvohoz a problémáddal, valószinű sok mindenben fog tudni segíteni.
2010. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok vele hogy amíg nem találok megint komolyat addig így lavírozgatok a nem komolyak között aztán ha megint itt a nagy esély akkor mindent felteszek rá! Biztos vagy abban hogy végleg ugrottak az esélyeid az előzőeknél? Azért egy kis idővel hogyha tényleg ennyire akarod őt akkor bepróbálkozhatnál és elmondhatnád neki mit érzel.
2010. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon elfogult vagy magad iránt. Maximum az a hibád, hogy elmondtad mi zavar? Gyanús nekem, hogy mindent a másik számlájára írsz. Ha kicsit több önkritikát gyakorolnál, lehet hogy kevesebbet csalódnál, illetve a csalódást másképp értékelnéd, mint a másik gyávasága és gyengesége. Ha meg nem akarsz változtatni, akkor viseld a következményeket.
2010. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!