Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kivanom a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kivanom a szexet, baj ha néha ezt teszem? Bov. Lent

Figyelt kérdés
van egy tag akivel néha együtt vagyunk, nem lehetünk nyilvánosan együtt, mert korkülönbség is van, és lehet ha sokan nem fogadnák el. nemrég szakitottunk a barátommal, rosszul bánt velem. és néha szükségem van valakire, és ez a tag meg is ért, és jó vele lenni...legalább vigaszt is nyújt, és nem gondolok annyit a exemre...volt olyan időszak hogy megcsaltam vele a barátom, és akkor neki is volt barátnője... de ha már valaki megcsalja a másikat, azt jelenti, hogy az nem elég...már nem ugyanaz... elitélendő az ilyen dolog?? csak szex és más semmi....
2010. jún. 17. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi elítélendő nincs benne.. szerintem :]
2010. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nincs 3. személy nem gáz, de mivel nagy a korkülönbség ne várj mást, csak hogy sexre kellesz.
2010. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen...szerintem sincs...de néhány ember sejti és más szemmel néznek rám... azt hiszem... :( pedig semmi rossz...nem?
2010. jún. 17. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kiskoru vagy, nincs ezzel semmi baj ( és persze ha nincs harmadik fél, akit átvertek) - jól érzitek magatokat együtt, ehhez senkinek semmi köze!
2010. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért morognak mert irigyek vagy mert... látják hogy ő 30 te meg vagy 18 [csak tippelek] és zavarja őket, és ők ugy látják, hogy a vén kujon csak kihasználja egy cserfes lány érzelmeit, s csak sexet akar.

azért ne legyél naív csak kihasználjátok egymást.

2010. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kiskoru vagyok...és volt olyan hogy mindketten átvertünk két embert...de igy volt izgalmas... és velem rosszul bánt a barátom is...jól esett :D:P
2010. jún. 17. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg kiskorú vagy..addig nem tudod rendesen kezelni az ilyet, szal jobb lenne, ha keresnél egy rendes barátot...és ha van 3. személy..na az már probléma...addig amíg másoknak nem ártasz vele (és ittmost nem azt kell nézni, h de ő egbántott téged, mert azt akk sem lehet!), akk addig nem baj.
2010. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem inkább most legyél egyedül,mert ez csal egyre rosszabb lesz,meg ahogy kiveszem a szavaidból sztem neked még büntudatod is lehet!Ilyenkor legjobb egyedül!pláne ha kiskoru vagy!
2010. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!