Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igazán boldog egy leszbikus pár ha a család előtt titkolózni kell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

nem :(

egyszer kiderül és az rosszabb lesz.am tudják,h lezbi vagy?

2010. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen kapcsolat se lehet igazán felemelő ha másik elől titkolni kell.


Dr.b 23F

2010. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy elfogadnák
2010. jún. 17. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy amugy, én szeretném ha a fiam/lányom heteró lenne, de biztos nem tagadnám ki a családból ha MÁS lenne mint a többi, azonban ezt tartsa meg magának.


Engem már apám/anyám viszont nem fogadna el, biztos nem beszélnénk egy darabig. De ha igazán szeretik a gyermeküket és nem ókonzervatívak, talán belenyugodnak.


dr.b 23F

2010. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod ezt nehéz megválaszolni. És ahogy így elgondolkodom rajta: nem

Alapjában véve egy homoszexuális embernek sokkal kisebb az esélye arra, hogy megtalálja a Boldogságot. És ha ez mégis megtörtént, de ezt titkolni kell, mert mi lesz ha valaki megtudja...rossz ebben a félelemben élni.

Keress olyan embert, akivel meg tudod beszélni a dolgot, az sokat segít, nekem legalábbis jó volt :)

Nagyon sokat tudnék erről írni, de ha van vmi akkor kérdezz/írj :)

18/F (meleg)

2010. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem...

Előbb utóbb úgyis kiderül, rosszabb esetben rátok nyitnak, vagy visszahallják valahonnan. Szerintem úgy tiszta, ha odaállsz eléjük és elmondod mi a helyzet, úgy még talán könnyebb is, ha éppen szerelmes vagy. Anno 16 évesen nem volt senkim, amikor elmondtam anyukámnak, ő meg kétségbe esett, hogy most egyedül fogok megöregedni:) De amikor bemutattam neki kb 1 év múlva az akkori barátnőmet nagyon jól fogadta, megnyugodott és körbeimádta:) Pedig az én szüleim sem túl modern felfogásúak, idősebbek. Azóta jópár év eltelt, már a nagyszüleim is tudják és semmi problémám nincs :)

Szóval szerintem mondd el, ne titkold el, hogy ki vagy valójában, mert az a te és a csalásod életét is megnehezíti. Mert érezni fogják ők, hogy valami nincs rendben, csak nem fogják tudni micsoda. Bátorság, ez nem a világvége, csak el kell fogadni magad és akkor másnak is könnyű lesz :)


25/L

2010. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!