Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy akartatok valakit nagyon, de mégis az egész kapcsolattól menekültetek?

Figyelt kérdés
tudom hogy fura,de velem sűrűn megesik.
2010. jún. 17. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem akartad igazán! Amúgy nem volt még! :)
2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akartam csak nem léptem.
2010. jún. 17. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem volt. Akartam a srácot, de valami taszított is benne és mindig becsuktam egy-egy kiskaput. Pár hét megadta a választ, a tudatalattim fékezett, és milyen jól is tette, sokat szenvedtem volna mellette. Túl taktikus és őszintétlen volt a srác.
2010. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en oszinte vagyok megsem kellek senkinek :( .... es probalkoztam egy olyan lanynal is akinek meg nm volt baratja ..... es ilyen indokokat hozot fel / van valaki aki tetszik /.. kesobb orul is hogy nincs baratja mert tul sokat kell tanuljon es nincs ideje/ szerinte nem mukodne mert nem vagyunk egyforma szemelyisegek / ..... de ugy erzem hogy kedvel regebben mikor osszefutottunk neha mindig mosolygot (ugy mintha tengleg orulne neki hogy lat ... nagyin beleszerettem )
2010. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20:05 folytatas.... szerintem talald meg mindenkepp az okat ,hogy miert menekulnek ha kell beszelj vele arrol amitol felsz , ha megbeszelitek a problemat szerntem sokkal jobb lesz mont ketsegek kozt....
2010. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most is így vagyok. 20/F
2010. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!