Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy definiálnád le a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy definiálnád le a szerelmet?

Figyelt kérdés
Tudom,leírhatatlan meg satöbbi de azért kíváncsi vagyok,te hogy írnád le. :) 15L
2010. jún. 17. 18:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha Te lennél az ex, akkor a komment után lenne némi S-ex, ha rajtam múlik.
2010. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
egyetértek ;) de mint említettem, ahol én játszom, az már egy higher level :P (nem vagyok kocka, de ez annyira rossz, h már tetszik :D)
2010. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Olyan biokémiai folyamatok összessége, melynek végtermékei, mellékhatásai az érzelmi állapotot nagyban befolyásolja ami az alap nyugalomállapottól nagy mértékben kileng a pozitív érzelemkitörések felé. Ugyanakkor lehetnek negatív kilengéssel járó biokémiai folyamatok, amikor az ember nem tud mit kezdeni az érzelemsokkal. Vagy csak szimplán fáj a feje.
2010. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

\\\"Amikor mindenbe csak őt látod,

s bánatodra a vigaszt nem találod!!

Amikor egy szerelmes dal megsírat,

és az életedben nem látsz semmi vidámat!!

Amikor őt kézenfogva látod,

s te a földre nézel sírásod elfojtva!!

Amikor szemedben könnyek égnek és a "jól vagy", , kérdésre igen a válaszod félősen!!

Amikor éjjel forgolódsz az ágyon próbálod szíved kényszeríteni:Ne fájjon!!

Akkor tudod meg, milyen valakit várni aki úgysem jön többé!!

Azt szívedbe zárni örökön örökké!!"...\\\

2010. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egekbe repülsz, majd földbe döngölődsz.hullámvasút..édes szenvedés
2010. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A szerelem nem az, amikor valakivel el tudod képzelni az egész életed, hanem az, amikor valaki nélkül nem!
2010. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A szerelem alaptétel, nem definiáljuk:D:D


De igen, olyan érzés h akit szeretsz az mindig hiányzik neked, mindig rá gondolsz, ha vele vagy "pillangók röpkednek a pocidban", stb

De ezt nem lehet pontosan meghatározni:D


Ice;)(15/f)

2010. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
a szerelem az, ha egy másik ember szagától endorfinok szabadulnak fel az agyadban, amik megtréfálják a kisagyadat és emiatt csinálsz egy csomó hülyeséget
2010. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
20:21 de még mennyire....like
2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

20:21

apukám szerint is ez a szerelem, először nem értettem, de már értem. megismertem egy fiút mindenben tökéletes volt de az illata taszított....

2010. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!