Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen mikor szerelmes valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mikor szerelmes valaki?

Figyelt kérdés
17éves srác vagyok volt már pár bnőm de soha nemvolt olyan érzés hogy pl már az első pillanattól tudtam hogy nah ő kell nekem...... Persze idővel beleszerettem némelyikbe eléggé(legelsőbe nagyon is) az is szerelemnek számít?
2010. jún. 17. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,az igazi szerelmek azok nem úgy jönnek hogy meglátod,aztán egyből belé szeretsz..először még csak tetszik külsőleg,és ha már egy kicsit megismerted,és vonzó meg minden,akkor van esély rá hogy tényleg belé szeretsz...
2010. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha behúgyoztál volna. Mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét
2010. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Szval ha folyton ő jár az eszembe,hiányzik ha nincs ott,nem olyan jó nélküle stb stb az jelenti ezt?:)
2010. jún. 17. 18:03
 4/6 anonim válasza:
hát ha nagyon sokat gondolsz rá meg nem birnád ki nélküle nagyon akkor szereted:)
2010. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor mi a szerelem? mert a kettő nem ugyanaz :P
2010. jún. 17. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
aki szerelmes az hülye
2010. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!