Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék beszélgetni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék beszélgetni valakivel aki. Lent?

Figyelt kérdés
párkapcsolatban élek. 270 km a táv köztünk és kellene egy kis biztatás mert nagyon hiányzok ha nem is beszélgetnénk legalább írjatok élményeket hogy hogyn működik nállatok. rossz élményeket inkább nem kérek. aki ír annak megköszönöm szép napot
2010. jún. 17. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
HE??
2010. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
huha én ezt nem értem :(
2010. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mit nem értetek?
2010. jún. 17. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
hogy mit is szeretnél =)
2010. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is párkapcsolatba élek. A legrosszabb a hiánya. Ezt feldolgozni nem igazán lehet. De csak azért csinálom mert úgy néz ki hogy megéri. A közeljövőben szándékunkba áll összeköltözni és ez ad nekem erőt arra hogy ne zuhanjak meg. Igyekszem a dolgok pozitív oldalát nézni, és így valamivel jobb. A kapcsolatot MSN-en, telefonon tartjuk. Változó hogy mikor jutunk el odáig hogy találkozzunk, de általában heti 2 nap az átlag. Köztünk 100 KM van. ÜDV23F
2010. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha távkapcsolatban élsz szeretném ha mesélnél, mesélnétek hogy nállatok hogyan működik mit csináltok hogyan tartjátok a kapcsolatot ilyenek
2010. jún. 17. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Mármint a távkapcsolat?

Nálam most az van. kb. 170 km, és busszal szoktam járni, mindig bliccelek. Annyit elblicceltem már, hogyha jön egy ellenőr röhögve fizetem ki neki a 7, 14 vagy akár 21 ezer forintot, de még így se érné el azt az összeget amit én eddig elblicceltem. Zavaró kicsit, hogy az utazási árak Magyarországon meglehetősen magasak. Mellesleg így ezt az utat ezer forintból megúszom oda vissza, de ha akarom ezt le tudnám szűkíteni 500 forintra akár, de azért olyan helyre veszek jegyet, ahol biztos sokan szállnak fel vagy le, így egyáltalán nem feltűnő. Így tudunk hetente találkozni 3 napra (legalábbis eddig suli időben, mert ő még csak most lesz végzős, én meg most végeztem). Természetesen nyáron (azaz érettségi után) többet leszünk egymásnál.

2010. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is éltünk a barátommal majdnem fél évig távkapcsolatban. Mi hétvégente találkoztunk két napra mindig. Szörnyű volt. Rengeteget sírtam. Mi telefonon tartottuk egymásban a lelket. Olyan díjcsomagunk volt, amiben ingyen beszélhettünk egymással. És minden nap 1-2 órát beszélgettünk. Voltak sms-ek is. Kibírtuk, mert tudtuk, hogy fontosabbak vagyunk mindennél egymásnak. Persze nem könnyű, de hát az életben semmi sem az. Néha még mindig sírok, hogyha visszagondolok erre az időszakra. Most már hála az égnek nem távkapcsolat. Az biztos, hogyha kitartotok egymás mellett ilyen távolságból is, akkor nagyon szeretitek egymást, és ez talán jó indulás egy közös élet felé.
2010. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mi is távkapcsolatban élünk. Barátnőm Budapesten, én Szegeden. Már lassan 3 éve leszünk együtt.

Sajnos két hetente találkozunk, felváltva megyünk egymáshoz. Ha a suliban szünet van (mert diákok vagyunk), akkor akár hetente találkozunk. 2 hétnél többet nem szoktunk külön tölteni, pedig volt hogy 1 hónapig nem láttuk egymást. Nah az nagyon kínos időszak tud lenni.

2010. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Msn-en és telefonon szoktunk beszélni, minden nap.
2010. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!