Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az milyen dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen dolog, hogy egy férfi 4hónapja nincs otthon, mert állandóan dolgozik, majd közli, hogy addig nem megy haza, míg össze nem gyűjt egy házra való pénzt?

Figyelt kérdés
Ez a férfi több mint 10éve él együtt szerelmével akit ez nagyon megvisel. Oké,hogy 36évesen még nem sikerült saját otthont kialakítaniuk,ami frusztráló lehet,de ilyet szerintem akkor sem lehet csinálni egy párkapcsolatban. Érthetetlen a férfi részéről is az eltűnés és a nő részéről is a kérlelés,várakozás.
2018. jún. 23. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem ez gyanús.

Mi az, hogy nem megy haza? Mert az nem hihető - és biológiailag sem lehetséges -, hogy napi 24 órát dolgozzon, de még a munkahelyen alvás is elég nehezen hihető sztori. Innentől kezdve meg semmi hihető okot nem tud mondani, hogy miért ne menne haza legalább aludni, ha már tényleg annyit dolgozik...

Egyébként meg oké, egy bizonyos aspektusból nézve ez a hozzáállás még lehet becsülendő is, de tucatnyi más nézőpontból szemlélve iszonyatosan beteg és csőlátású felfogás. Már ha igaz, mert mondom, ez azért eléggé kamuszagú.

2018. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 NDSM ***** válasza:
70%
Elég érdekes, de van megoldás: A hölgy menjen oda , ahol a párja van és találkozzanak! Akkor mindent meg lehet beszélni!
2018. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja a férfi nem szeretné a hölgy látogatását az átmeneti albérletbe. Persze nem azért mert más nővel lenne ott. Csak mert "minden nap sokáig dolgozik,hajnalban/éjjel kel,bizonyítani akar az új munkahelyén és most csak a munka foglalja le semmi más."
2018. jún. 23. 21:51
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Hülye a nő h elhiszi. Már régota csalja és ez tény. Lehet lepontozni mert fáj az igazság,lepontozás=dühlevezetéz szóval hajrá.
2018. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én minden választ megköszönök! Remélem lesz még. Nem értem ki és miért pontozna le a véleményedért.
2018. jún. 23. 22:13
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Koszonom. Gondoltam fájhat ha te vagy a nő..
2018. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én mondjuk még mindig nem értem. Ha arra veszi a bátorságot egy férfi hogy hónapokig ne menjen haza,akkor arra miért ne lenne képes,hogy elmondja ha már mással él vagy mást akar? Valahogy ez ellentmondásos.
2018. jún. 23. 22:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En szakitanek. Nem lehet ra szamitani, nincs közös jövő. Kozos jelen sem. Ha külön akarlenni, akkor eljen egyedul.
2018. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Ennek vége.

Először arra gondoltam biztos külföldön dolgozik s úgy nem jár haza. Na az sem így működik egy normális kapcsolatban, hogy ilyent kategorikusán kijelent a másik meg finoman szólva is bek.phatja ha nem tetszik.


Nem jön haza hozzád? Nem érdekelsz, nem számítasz ennyi. Ilyen nincs, még a számát is letiltanám.


Így, pedig, hogy azt írtad ja ott van valahol az országban lehetőleg messze tőled s tilos meglátogatnod mert blabla... valami.

Az én szememben 80% hogy megcsal.

Nem mindenkiben van gerinc. Nem tudjuk amúgy milyen minőségi szinten folyik nálatok egy egy vita megtárgyalása. Gondolom pocsékul elnézve a kérdést.

Nem vagy már a szerelme. Nem hiába van annyi lelépett szó nélkül történet a neten mert nem képes mindenki felvállalni a szakítást s az ezzel járó konfrontációt. vagy tartalék játékosként még megtart ha az új kapcsolat nem válna be. Az amelyik miatt nem mehetsz az albérletébe.



Vagy csak hagyja, hogy magától elhaljon a kapcsolatotok s ne ő legyen érte kimondva bűnösnek. Az meg, hogy ez aljas, nem érdekli te még mennyi ideig vársz s pazarolsz rá az idődből, mennyire fáj neked az egész nem érdekel egy ennyire önző embert.


20% hogy simán az otromba érzéketlensége mellett még hülye is. Manapság sok a lappangó mániákus vagy félkegyelmű ha azt hiszi ez járható út s ha nem is csal meg de természetességgel kezeli te be vagy dobva a sarokba s neki ez tök jó.

Komolyan azt hiszed közös házra gyűjt ha így is van? Ne légy naív. S ha 36 éves koráig ez nem sikerült most meddig is fog tartani? 2-5 év? Szabadnap semmi???Néha felbukkan egy egy hívás, lusta üzenet esetleg feljár szex miatt? Ebben te sehol se vagy.Aki szerelmes az be szenvedne a másik hiánya miatt, meg be lenne tojva nem e találsz mást amíg ő nélküled van valahol messze.


A férfi sosem fog gerincet növeszteni s odaállni, hogy figyelj jó volt vagy rossz volt, elmúlt ez van.

Az kényelmetlen. Ha szembesítenéd is vele akkor is ő lenne felháborodva s kikérné magának, nem akarná megbeszélni csak gyors meglépni a balhé elöl ami a lebukással jár.


Azért ha a nő végre önérzetet talált ugyan menjen már el egy szó nélkül abba az albérletbe éjjelre időzítve az érkezést. Ha annyi nem volt elég neki hogy a pasi eleve ilyen döntést egyedül meghoz akkor neki az kell, hogy egy félmeztelen nőt találjon a pasi mellett az ágyban s még az idegen leányzó próbálná a te szemed kikapni féltékenységében.

2018. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ez a gyakorlatban hogy működött. A pasi 10 év után bejelentette, holnaptól elköltözöm, és nem találkozunk, amíg nem gyűjtöttem össze egy lakásra valót?

A nő a hülye aki ezt a dumát beveszi.

2018. jún. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!