Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanunk kellene ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanunk kellene ebben a helyzetben? Vagy lehet valami kiút? Segitség!

Figyelt kérdés
3éve vagyok együtt a párommal, ő 21 én 20. A mi kapcsolatunk olyan amire mindenki azt mondaná h örökké tart,mert mikor jó minden akk tényleg nagyon tökéletes mert összeillünk és szinte mindenről hasonló az elképzelésünk(család anyagi dolgok kapcsolat)csak amikor rossz paszban van a párom akk nagyon rosszak a dolgok..Ő fősuli mellett dolgozik már 1,5 éve.. és néha eléggé kivan amit én próbálok tolerálni(tényleg!), de 1hónapja csak követelődzik a szexben és a kapcsoltban és úgy bánik velem mint egy lábtörlővel. Kiabálunk sokat, a dolgot még tetézi az, hogy a hétvégén nagyon összevesztünk, a saját anyja azt mondta neki h álljon le és ne bántson engem mert nem érdemlem meg, és elviharzott tőlünk így 3 napja semmi hir róla..( vagyis nem hivott nem ir üzenetet) már mindketten otthon vagyunk mert levizsgáztunk, de nem jön el hozzám. És nem tudom miért csinálja ezt.. Azt fontolgatom h szakítok vele mert hiába beszéljük meg ha én mondok neki vmit ő szintén mond vmit h nekem meg ezen kéne változtatnom.. szóval ez kizárva.. Mit tegyek?
2010. jún. 16. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van,de ha erős a szerelem/szeretet akkor érdemes ezeken a dolgokon közösen változtatni,megbeszélni egymással és megoldást találni.Szerintem most hagyd,úgyis keres majd,biztos szégyelli magát hogy még az anyja is beszólt neki-de hátha elgondolkodik egy kicsit.

21/L

2010. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen lehet hogy csak egy rossz időszak ez. Próbáljátok megbeszélni ezeket a dolgokat, de ezt tényleg erőltetni kell nem csak megpróbálni megbeszélni! Tudatosítani kell hogy ha nem tudtok mire jutni akkor nincs értelme. Nehéz lesz...
2010. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én csak a feléig olvastam de ne szakicsatok probáj kedves leni vele a kiabálás hejet csináj valami mást a szexben probáj a kedvére teni ha ezsemegy tanuld meg a egyik kábitofogást a neten bealsziktöle 1:30 percre nem hal bele nyugi bekem bejöt a barátnömnél
2010. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!