Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik amikor két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik amikor két férfi bunyózik érte?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?
2010. jún. 16. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lelkiismeret furdalásom lenne ha a barátomat miattam összevernék...
2010. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát engem kifejezetten irritál.. Hülyeség,normálisan nem lehet megoldani?
2010. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az az állatvilágban van, mi emberek vagyunk. Persze lehet, hogy tévedek.
2010. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, nem bírom az agyatlan agressziót. Persze, van az a szitu, amikor valaki mondjuk annyira szemtelen velem, hogy megértem, ha lecsapja a barátom. De nem kell minden szarért verekedni. Főleg nem ilyen "enyém-a-csaj-bunyókra" gondolok :S
2010. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

sztem nagyon hizelgö én egyrészröl örülnék neki,jolesne másrészröl pedig hülyeségnek tartanám..

15L

2010. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem.Gagyi.Körberöhögném őket kb.
2010. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A pszichológiában külön neve van-Harcoljatok értem-játszmának hívják és a legkegyetlenebbek közé tartozik.

Persze,ha két kamasz kakaskodik,az nem ugyanaz,mintha felnőtt emberek kicsinálják egymást ezért.

2010. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom az ilyesmit. Semmi értelme az ilyen agyatlan agressziónak. Jobban szeretem, ha valamit értelmesen meg lehet beszélni.

A páromnak meg amúgy is értelmetlen lenne összebunyóznia valakivel értem, nem kell értem küzdenie, én úgyis mindig őt választom.

17L

2010. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
.szánalmas.
2010. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát én jót nevetnék a dolgon..vicces lenne:D:Dde a barátomat mindenképp félteném,közéjük állnék jobbról balról piff-puff pofont adnék mind2őnek hogy térjenek észhez.:D:D
2010. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!