Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi zajlódhat le benne? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlódhat le benne? Vajon meddig kell még várnom rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy éreztem, hogy muszáj a problémámat kiírni ide, mert kíváncsi vagyok, hogy mint idegen embereknek, kívülállóknak mi a véleménye az egész helyzetről. Nos, röviden tömören: van egy srác, akivel nagyjából 2 hónapja elindult köztünk valami - illetve folytatódott, mert 2 évvel ezelőtt egy buliban megtörtént közöttünk egy csók, de az annyiban maradt -, és most 2 hónapja újra egymásra találtunk, és biztos vagyok benne, hogy nem véletlen, hogy már megint itt tartunk. Azt tudni kell, hogy a srácnak barátnője volt évekig, és az utóbbi hónapok már nem voltak túl jók, érezték mindketten, hogy már nem ugyanolyan a kapcsolat, valami elhalt közöttük. A lány is elkezdett kavarni mással, akivel azóta együtt is vannak elvileg. A srác viszont velem még nem jött össze, mert neki még idő kell. Viszont már nem egyszer bevallotta nekem szemtől szembe, hogy ő tényleg szerelmes belém. És nem akar hülyíteni, csak nehéz neki egyelőre ez az egész. Van egy közös baráti társaságunk, akik előtt már igazából az eleje óta felvállaljuk ezt az egészet. Mindenki tudja, hogy a srácnak idő kell, amit meg is lehet érteni, de nem tudom, hogy meddig kéne várnom. A srác nem is keres engem , interneten se ír, ha mégis beszélünk valami okból kifolyólag, napokig nem reagál. Én emiatt teljesen ki vagyok akadva, de a barátai azt mondják, hogy velük is ugyanezt csinálja, és hogy ezen ne legyek fennakadva. De fent vagyok akadva, mert így, hogy nem keres, még inkább rosszul érzem magam, és nem tudom, hogy reménykedjek-e ebben az egészben. Lehet, hogy meggondolta magát? Mégsem akar engem? Vannak nagyon rossz napjaim, amikor vágyom rá, látni akarom, mert nagyon megszerettem őt. Aztán más napokon jobban vagyok, éltet a remény, hogy hátha. A fiúbarátainak mind azt mondta, hogy benne lenne velem ebben az egészben, de mégsem érzem azt, mert nem úgy viselkedik. Szerintetek mitévő legyek? Mindenki azt mondja, hogy az exét már nem szereti, és ő is azt mondja a barátainak, mert a csaj már nem egyszer megcsalta nem egy emberrel. Valakinek ötlet, hogy mi zajlódhat le benne? Velem van a gond vagy csak még ő sem tudja, hogy mit akar? Köszönöm előre is a segítségeteket!

2018. jún. 19. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mi zajlik benne, és szerintem nem is érdekes. Keress olyan férfit, aki tudja, mit akar! Ezzel az emberrel csak szívatod magad.
2018. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de nem tudom csak úgy elengedni. Én érzem azt, hogy nem véletlen, hogy megint egymásra találtunk. A remény még él bennem, nem akarom ezt az egészet könnyen feladni. De köszönöm a válaszod!
2018. jún. 19. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberrel csak szenvedni fogsz.
2018. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szerelmes férfi keresni fog, anikor csak tud. Lehet mondani a szépeket, a tettek számítanak a nap végén.


29n

2018. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szerelmes beléd, és az, hogy nem keres, nem ír, nem reagàl, ütik egymást. Egy szerelmes férfi a csillagokat is képes lehozni az égről, ez a pasi meg sz.rik rád magasról (bocs, de ez az igazság).

Az ember cselekedetei mindennél beszédesebbek, ezt tanuld meg! Mondani mondhatja azt, amit hallani akarsz, de a tettei úgyis elárulják!

2018. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!

Belátom, hogy igazatok van. Csak elszomorít ez az egész... Lehet, csak egy fellángolás voltam neki. De tudom jól, hogy azzal, hogy nem keres, sok minden kiderül, leginkább az, hogy nem érdeklem annyira. Csak akkor ne dobálózzunk olyan kijelentésekkel, hogy szeret meg szerelmes belém, mert a szavaknak elég nagy súlyuk van. De nem tudom róla elhinni meg más sem, hogy bárkivel is játszadozna. Szerintem túl hirtelen jött ez az egész neki velem a másik barátnője után, igazából még akkor nem is volt vége annak a kapcsolatnak, csak már elhalt és nem is igazán keresték egymást. Hirtelen jött és nem tudta, hova kapjon, és lehet útközben már meg is bánta ezt az egészet. Nem tudom. A barátainak is nagyon nehezen mesél az érzéseiről, én meg nem akarom ennyit szekálni, mert állandóan kérdezem, hogy most mi van, és nem akarom a folytonos kérdezősködéssel elrontani az egészet.

2018. jún. 19. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresheted neki nyugodtan a kifogásokat, de ez az ember leszar.
2018. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác minden, csak nem szerelmes beléd. De különösebben nem is érdekled. Egy ember nem így viselkedik, ha szerelmes, vagy ha érdekli valaki. Még ha csak szexet akarna is jobban mozdulna érted, de semmi. A barátai meg azt mondják amit hallani akarsz, vagy amit meghagyott nekik, hogy mondjanak.

Belemagyarázhatod, hogy nem véletlenül találkoztatok újra, a sors akarta igy. De véletlenek márpedig vannak, és ideje lenne felébrednek, és összekaparni az önbecsülésed. Futsz egy szekér után, ami nem akar felvenni.

Hagyd a fenébe, és keress olyat, akit tényleg érdekelsz. Nem csak mondja, hanem a tetteivel is tükrözi. És legyen benned tartás. Az egyáltalán nem vonzó, ha ennyire loholsz egy oali után.

2018. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"bevallotta nekem szemtől szembe, hogy ő tényleg szerelmes belém" - megható mondás.... csak a tettei (illetve azok teljes hiánya) ne volnának.

Szerintem az exében reménykedik, addig még pótléknak se kellesz.

2018. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!