Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen csinálom? (túl rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen csinálom? (túl rövid már megint, de így elfogadja)

Figyelt kérdés
2 éve örülten belezúgtam egy számomra szép lányba,csak aztgondoltam nemnézek ki sehogy,és nemkellek senkinek.Ezalatt a 2 év alatt végig nagyon tetszett,és most tudtam legyőzni a félelmem.És a sors iróniája,hogy mire megkérdeztem vna,barátja lett.Aki az én egy régi ismerősöm.Jó kapcsolatba nem szokásom belepiszkálni,ismerőssel meg amugysem tehetem meg.Addig is bókolok ezerrel,hogyha a "biztonsági autó elhagyta a pályát és zöld lámpa lesz a pool-pozicióból induljak".Tehát várok,érzésem hogy hamar tönkremegy a kapcsolatuk.Helyes az amit teszek?
2010. jún. 16. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem helyes.

Kezdj el csajozni.Nem kell szerelmesnek lenni ahhoz hogy felálljon a bré, elég ha a csaj jól néz ki vagy technikás.

Irány a buliba és hajtsd a nőket!!!

(Vagy ha netán sohasem kerülsz pool pozicióba, akkor szűz maradsz?)

2010. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát, mostmár hogy van barátja, szerintem hanyagold. Biztos nem vagy még túl idős, szóval leszel te még szerelmes másba is,de semmiképp se kavarj be, mert az senkinek se lenne jó. Remélem segítettem valamit
2010. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Én nem csak dugni akarok,sok társammal ellentétben :) És nem csak pool pozicióbol indulok,csak miután ismerősöm a barátja tudom h hamar végezni fognak."Rendeltetésszerű használatnak nevezte"

Másodiknak:bekavarni énsem akarok,hamar megoldódik az ügy,köszi a segítséget.

2010. jún. 16. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam! Gondoltam hamar vége lesz. Erre eltelt egy év és szarok rája. Inkább csajozok.:) Tedd azt te is! 50%-50%
2010. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mellet hogy neki bókolsz lehet csajoznod is maximum hogyha végre szabad a pálya addigra te is jobb leszel vagy esetleg már másba leszel szerelmes aki viszonozza is :)
2010. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerelmesnek lenni JÓ... ha majd elmúlik, akkor elmész és csajozol... :)
2010. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha azt látod, hogy nem jó a kapcsolatuk, akkor legyél mindig ott, szem előtt, és felfigyel rád.

ameddig szerelmes vagy, úgyse tudsz csajozni, de azért ne üldözd el a többi csajt, ismerkedni lehet :)

2010. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vonzóbb leszel ha van barátnőd - az meg pláne jó ha szebb mint az a csaj :D
2010. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megmondtam Neki nyíltan,hogy szeretem és most sokkal jobban bír engem.A barátjának is elfogom mondani,a baráti kapcsolat miatt.Nyílt lapokkal játszom :)
2010. jún. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!