Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem nála? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? Én úgy érzem, hogy igen.

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom 2 hete. Az ok változik,akárhányszor beszélünk. Egyszer azt mondja, hogy szabadságra vágyik, máskor pedig azt, hogy más lányra vágyik. 3 évig voltunk együtt. Beszélgettünk egy kicsit már a szakítás óta, tök kedves volt velem, meg közeledett felém, ölelgetett,puszilgatott,símogatta a lábamat,fogta a kezemet. És mondta, hogy szeret, többször is, személyesen is meg telefonban is. Most együtt van egy lánnyal, de sztem barátom felől ez nem komoly. Vissza tudnám hódítani, lehet még esélyem nála? 3 év után természetes, hogy kicsit ellaposodik a kapcsolat, szerintem csak beijedt, hogy már lassan 22 éves és még mindig velem van, nem próbált ki más csajokat. Olyan mintha vmi kapuzárási pánik uralkodott volna el rajta.
2010. jún. 16. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor teperj rá megint, ha úgy érzed igen. De valószínűleg nyár után, miután kitombolt magát nagyobb esélyed lesz.
2010. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kapuzárási pánik 22 évesen?


Én 23 vagyok de még nem érzem magam öregnek, elég gáz ha már 22 évesen vki kapuzárástól fél. Amugy ha te voltál/vagy neki az első akkor lehet tényleg nem tudta magát elkötelezni. Na de 3 évig minek huzta? Szóval kétesélyes

2010. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy még nem akar elvenni feleségül. Mondtam neki, hogy ezt még én sem szeretném én is csak 21 éves vagyok, van időnk még bőőőven.
2010. jún. 16. 17:29
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerintem egy 3 éves kapcsolat szerelme nem múlik el egyik napról a másikra.
2010. jún. 16. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos szeret még. Lehet kicsit besokallt, hogy csak veled van már 3 éve. A korabeli barátai meg buliznak, csajoznak, mindig mással vannak és gondolom rosszul érzi magát, hogy (ne haragudj máshogy nem tudom megfogalmazni) ott vagy neki te és nem tud "élni". Érted? Lehet később rájön, hogy te vagy a minden és visszamegy hozzád. Csak kell neki idő amíg tudatosul benne. :) L/19
2010. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez a helyzet, de annyira nehéz várni, hogy mikor okosodik meg:(
2010. jún. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!