Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Két férfiba vagyok szerelmes és nem tudok lépni, pedig azt érzem, hogy kéne!

Figyelt kérdés
A helyzet picit bonyolult. Megpróbálom rövidenés lényegretörően leírni. 3és fél éve összejöttem a párommal (ő most 40éves), de egy idő után jöttek a problémák. Volt, hogy 2hétig rám se bagózott, nem találkoztunk, ha igen állandóan veszekedtünk. Ekkor regeltem egy társkeresőre, ahol megismertem egy srácot (29 éves). Nem azért regeltem, hogy összejöjjek valakivel egyszerűen beszélgetni akartam. Ez volt már picit több mint két éve. Már az első pillanattól tök jól kijöttünk egymással, mintha évek óta ismernénk a másikat. Fél év után találkoztunk. Eddig összesen kétszer láttuk egymást. Ennek több oka is van, az egyik, hogy 200km van köztünk. Nagyon jól elvagyunk, hetente beszélünk telón, majdnem minden nap msn-en. A második találkozáskor lementem hozzá 2bnőmmel. Ő meg kibérelt a haverjaival egy kis panziót és főztek nekünk volt pia zene minden. Egyáltalán nem nyomult, megmondtam neki,hogy nem akarok vele lefeküdni, mert nem akarok strigula lenni, és nem is próbálkozott. A csókig jutottunk el. Mikor meglátott az volt az első, hogy hosszan megölelt és annyira jó volt a karjaiban lenni. másnap jöttünk haza és el akart hozni minket, de már megvettük a jegyet, így sikerült lebeszélnem róla. nem akartam, h 400km-t vezessen csak miattam. Azután is rendszeresen keresett, nem volt az, hogy nem tudott megdönteni, ezért tovább nem foglalkozott velem. Nagyon rendes ember, és nagyon jó ember, hihetetlen szive van, és szeretem. Nagyon sokat gondolok rá, és ő is rám. Sokszor eszembe jut mi lenne ha vele lennék. De itt van a párom. Akivel jó néhányszormár szakítottam, de mindig visszataláltunk egymáshoz. 2hónapja házasodtunk össze, de az igazat megvallva nem tudom miért. Szeretem, vannak napok mikor szerelmes vagyok, de általában csak szeretem. Vannak problémáink sokat veszekszünk, néha gyülölöm a döntést, h vele maradtam, h hozzámentem. Azt gondoltam így jobb lesz. De nem jó semmi. Volt választási lehetőségem, de elszúrtam. Féltem a távolságtól, h csak kihasznál, hogy megcsal, ha nem vagyok mellette és szexelni akar, féltem a csalódástól. Így inkább maradtam azzal akivel vagyok. De nem telogy ne gondolnék rá. Ő is megmondta, h hülye vagyok, állandóan azt kérdezgeti, miért mentem férjhez. Tiszteletben tartja, h így döntöttem, mert azóta nem hív, ha írok neki válaszol és msn-en beszélünk, de már nem hív fel hajnali 3kor csak azért mert eszébe jutottam. Legszívesebben elválnék és mennék hozzá. De nem tudom mi a helyes, nem tudom mit kéne tennem.
2008. okt. 31. 14:46
 1/9 A kérdező kommentje:
én amúgy 25 vagyok.
2008. okt. 31. 14:49
 2/9 anonim ***** válasza:

huuuuu....én sem értem miért mentél férjhez. 25 éves vagy nem vagy elkésve, nem maradsz le semmiről.

De ha már megtetted, szerintem az lenne a legjobb, ha a férjedre koncentrálnál. Valamiért mégis megtetted mégha te sem tudod miért.

2008. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem könnyű helyzetben vagy de szerintem gondolkozz el azon hogy miért mentél férjhez valószínűleg azért mert őt szeretted attól hogy a szerelem elmúlt a szeretet megmaradt ezt kellene ápolni fel kéne dobni valahogy a kapcsolatotokat és lehet minden a régi lenne szerintem beszélj meg mindent a férjeddel...
2008. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Állandóan vitázunk. Ő mindent úgy állít be mintha az én hibám lenne. Meg h hárpia vagyok. De azt nem veszi észre, h azért vagyok ilyen, mert alig van pénzünk és nemh spórolna hanem minden nap vesz 2dbz cigit meg sört. Én megtudom állni, h ne gyújtsak rá, ő miért nem, h csak egy dbz-t szívjon? Persze, h ingerült vagyok, mert nekem kellelőleget kérnem meg anyuéktól pénzt. minden ilyen helyzetete nekem kell megoldani, ő meg nem tesz semmit. Azt gondoltam az esküvő után nagyobb felelősség érzete lesz. Meg nem is szexelünk. Eddig mindig hetente többször együtt voltunk, pár hónapja meg kéthetente. És ez nekem kevés, de ha szóvá teszem, akkor is én vagyok a hibás, mert erőltetem. De tegnap már megmondtam nki, ha nem változtat keresek magamnak mást, mert így nem fogok élni. és még sok apróság.
2008. okt. 31. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Most költöztetek össze??? Nálunk az összecsiszolodás legelején voltak ilyen piti aproságok a probléma listán
2008. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tavaly februárban
2008. okt. 31. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem változik, akkor hagyd ott őt, váljatok el, és sokkal boldogabb lehetsz a másik sráccal:)
2008. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát a párod sokkal idösebb nálad.Sztem az a probléma, mert ö már elég idös, de meg még teli vagy energiával.A pásik pasi jobban hozzád illik sztem.Válj el
2008. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

állítólag mindenki életében van egyszer ilyen, h egyszerre kettőbe szerelmes... (nekem is volt) de sajna választani kell, minél előbb annál jobb, mer ez eléggé kikészíti az embert. meg aztán "gonosz" is leszel tőle, mert akaratlanul is folyton összehasonlítgatsz, és amikor valamelyikük hibázik, azt egyből pluszpontként írod a másik javára (ő biztos nem tenne ilyet címszó alatt) ahelyett h megértő lennél...

sz'tem te már tudod is, h melyikőjükkel szeretnél lenni, azért vagy ennyire elkeseredve, mert rossz döntést hoztál. aztán lehet persze, h tévedek, de sztem azért mentél hozzá a férjedhez, mert besokalltál ettől a helyzettől. biztonságot akartál, végre megoldást, "rendszert" és vele eddig is jól működött minden, hát őt választottad. ezzel becsaptad magadat is, és -nem direkt - de őt is. nem az történt, amire számítottál, nem mult el a bizonytalanságod, az érzéseid, a másik pasira gondolsz még mindig...

persze nem az a megoldás, h azonnal fuss hozzá, mert akkor meg a férjed hiányozna , az fix. sztem megoldás első lépése: megbeszélni a férjeddel őszintén, h mi van...aztán adj magadnak egy kis időt, h nyugodtan végig gondolhasd. addig célszerű lenne nem találkozni egyikkel sem, vagy legalábbis keveset. nem lesz könnyű, de ne félj a döntéstől, biztosan jól fogsz választani a végén.

2008. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!