Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha barátnöm nem hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha barátnöm nem hisz az elsö és utolsó kapcsolatban? Én nagyon szeretem öt és eltudnám vele képzelni sokáig de mikor ezt mondtam, ö csak mosolygott egyet

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt írtad,h első így ugy értelmezem,h te vagy neki az első szerelme...nemtudom,h hány évesek vagytok de,h te legyél neki az utolsó is sztem fiatalok..:)bár ismerek olyan párt akik kisiskolás koruk óta együttvannak és házasok de ez ritka:)És ugyis ki fog alakulni,h örökké együttlesztek-e vagy sem.Az ilyet nem lehet előre tervezni.És sztem nem baj mert én sem feltétlenül hiszek.:)
2008. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondja hogy pár évig velem szivesen lenne és utánna arra gondol hogy én fogom öt elhagyni pedig én nem fogom

erre mit mondtok?

2008. okt. 31. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért mondta mert ő is nagyon szeret téged de lehet,h nem elég biztos magában,h elég jó neked vagy találsz majd vki mást(jobbat nála) és így azt hiszi,h te el fogod őt hagyni.Mindig dícsérd meg és biztosítsd arrol,h ő a legtökéletesebb nő;)


Mellékesen: Lehet,h most ezt mondod,h te nem fogod elhagyni...de pár év azért pár év..100%osan nem mondhatsz ilyet.De aranyos:)

2008. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha nagyon biztatom hogy szép meg tökéletes azt hiszi majd hogy talál mást és elhagy nem?
2008. okt. 31. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor nem...ha meg elhagyna ilyenért akkor nem is szeret...erre csak ezt tom mondani...:)
2008. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!