Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom ne bunkózzon?

Figyelt kérdés
Már több mint tíz hónapja vagyunk együtt.Akár mit mond akármit tesz én sajnos ugyan úgy szeretem.Nem tom mit tegyek...
2010. jún. 15. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél 1 kutyát és verd meg
2010. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lődd le, daráld fel, ásd el, igyál sokat és a végére elfelejted.
2010. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyenge személy vagy, ez a baj. Egyszer úgy istenigazából küldd el a pics*ba.. Például, a lánynak, akit szeretek, azt mondtam a képébe, Te aljas, elkényeztett ribancszerű dög... Nagyon meglepődött... Aztán meg megértette, miért mondtam...
2010. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20:31 Szegény kutyát mért kéne megverni? :(
2010. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
egyszeruen mond meg neki hogy nem szeretned ha bunkozna, mert rosszul esik neked, mond el minden alkalommal ha 1x nem eleg. Ha ugy sem akkor folyamodj kulombozo taktikakhoz, hogy ereztesd vele mit erzel...
2010. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mert utánna jobb lesszn :)

A kutya meg majd túléli

2010. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen h bunkozott hiába mondtam neki haggyad abba nem igazán amx 1 2 óráig. utána nem birtam és isten igazából elküldtem utána csak jöt rá h mit veszitett hogy télelg abab kelett volna hagynia hagytam 1 2 napig hagy szenvedjen és vissza fogadtam és mostmár tenyerén hordoz,hogy meddig fog tartni azt nem tudom de amióta szakitottunk ez van befejezte a bunkóságait és ha kicsit már kezdené emg mondom h fejezdbe ne bunkoskodj kicsit huzza a száját de befejezi.nekem bevált nem tudom neked beválna .de mondjuk én tudtam h szerete nagyon és nem azért bunkozik mert nem akar velem.sok sikert:)
2010. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen taktikákra gondolsz???
2010. jún. 15. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
NEm értem mit panaszkodtok, azért vagy vele mert bunkó, mindenki tudja hogy a nők a bunkó férfiakat szeretik.
2010. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen a tatkikak lehetnek: elhagyod par napra, de ne tudjon rola hogy csak par nap, vagy erezteted valamivel, hogy megbantott, en peldaul olyankor nem tettem meg azokat a dolgokat neki, amit ugy alltalaban megszoktam tenni, vagy kesobb amikor mar mas a tema is felhozod, hogy lassa hogy bant, a lenyeg hogy tudjon rola, maskepp nem fog valtoztatni, igy sem biztos, de te megadod ezzel az eselyt ra. Ha meg sehogy sem valtozik a helyzet akkor gondolkodj el nagyon melyen hogy megere-e neked annyit az egesz hogy igy banjon veled...mert senki sem erdemli meg, hiszen nem vagyunk elitelve...
2010. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!