Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 tűz között. Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tűz között. Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 6 éves párkapcsolatom, ami az utóbbi időkben nagyon lapossá vált.

Igazából úgy érzem, hogy már csak lakótársak vagyunk. Idő közben lett egy új kolléganőnk a munkahelyen, akibe szerelmes lettem.Az a gáz, hogy már otthon is csak rá tudok gondolni, és a párom nem érti, hogy mi bajom van.

Szerintetek mit csináljak, hogy ebből valami értelmes dolog süljön ki, lehetőleg nagyobb balhé nélkül.Nem szeretném a mostani páromat bunkó módon megbántani, viszont meg sem szeretném csalni, mert annak nincs értelme.Az az egy biztos, hogy ez így nem folytatódhat, mert semmi értelme.


Szerintetek mit csináljak?

Kérlek segítsetek.


Köszönöm.


2010. jún. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nőbe vagy már szerelmes, akkor semmi értelme szerintem fenntartani a mostani kapcsolatodat. Egész biztos, hogy szerelmes vagy, vagy csak fellángolás? És a régi kapcsolatodba már semmiképp nem lehet tüzet vinni? Mert ha nem, akkor szerintem beszéld meg a barátnőddel, hogy Neked ez így már nem megy, és szakíts vele.
2010. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem ez attól függ, hogy kivel szeretnél lenni. Ha annyira szereted az új csajt akkor valahogy enyhe módon, normálisan állj a szeme elé és mond el, hogy mi a baj. Ha pedig a 6éves kapcsolatodat szeretnéd folytatni akkor csak hagyjad a titkárnődet kicsit "sz*rd le", vagy ha nem tud a párkapcsolatodról akkor mond el neki, és utána "sz*rd le". Utána már szerintem Ő is le fog.
2010. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18.21 vagyok, mármint az elé a csaj elé állj akivel a hosszabb kapcsolatban vagy
2010. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát két út van, amit becsülettel végigjárhatsz:

1) Kivered a fejedből a kolleginát, amúgy is házinyúlra sosem lövünk, megpróbálsz új szikrát hozni a kapcsolatba, és őszinte leszel a párodhoz. Gondold végig, mi az ami miatt beleszerettél a párodba? Mi a célod az életben? Milyen (szexuális) vágyaid vannak?

Nem szabad semmi negatívat mondani a párodra, ha unalmas a szex, akkor dominálj és vezesd, ha jól csinálja, akkor dícsérd meg hogy imádod, amikor ilyen.

Járjatok újra randizni! Sokak téveszméi ellenére a klasszikus randik nem azoknak a lányoknak szólnak, akiket meg akarsz szerezni, hanem akiket már megszereztél és már kiérdemelték. Gyertyafényes vacsora, vidámpark, mozi, kirándulás, kemping, hétvégi kiruccanás.

2) Beszéld meg a pároddal, hogy valami nem stimmel a kapcsolatotokban, már nem úgy tekintesz rá mint életed szerelmére, hanem mint egy barátra, valami elromlott közöttetek. Azt viszont ne mond hogy "nem benned van a hiba", igenis benne is van hiba ha ez idáig fajult. Szakítsatok és kezdj új életet, bár én a kolléganőt kihagynám a játékból, annak tényleg sosincs jó vége. Ennek az útnak annyi a szépséghibája, hogy nem biztos, hogy találsz jobb csajt mint a mostani barátnőd, sőt hat év kihagyás után a csajozás is döcögősen megy. Elég paradoxon, de ha van barátnőd döglenek utánad a nők, amint nincs szétszélednek mint a legyek.


Bónusz:

3) Dugd meg a kolléganőt és azután mérlegeld, hogyan érzel, de csak ha van hozzá gyomrod, nekem nem lenne.

2010. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát szerintem a mostani párkapcsolatod zárd le, ha már csak másra tudsz gondolni az rég veszett ügy. Próbáld meg fokozatosan tudatni a pároddal, hogy nem szeretnéd tovább folytatni, és ha vége, próbálkozz be a munkatársnődnél.
2010. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és a kollégád hogy érez irántad? mert hogyha szakítasz a jelenlegi pároddal aztán besülsz a kollégádnál, akkor meg cseszheted, mert a kettőből 1-ik se jött be
2010. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!