Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom hogy oda menjek hozzájuk dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lelte :| Januárban történt egy megcsalás amit megtudtam és bevallotta bár akkor testi kapcsolat nem történt de szerelmet vallott a lánynak. Ezt megbocsájtotam és ahogy tudom kezdem magam rajta túltenni a lány már nem dolgozik ott.Most hogy munkanélkül maradtam kértem hogy beszéljen a fönöükével hogy had menjek oda dologzni ugyis van hely mert mondta,erre ő azt mondta hogy nem lehet mert az életbe vannak szabályok meg hogy ezt ugysem fogják megengedni(boltban dolgozik ),én attol tartok hogy a hölgyemény még mindig ott van vagy pedig van valaki más de ő váltig állitja hogy szeret na most tegnap olyan csúnyán összevesztünk hogy 4 és fél órán keresztül csak veszekdtünk aztán elszaladt egy pofon amit én adtam neki mert azt mondta hogy ha az a nő csinálná ezt nem lenne semmi baj (mámint akivel megcsalt ) erre nem birtam tartani magam és lekevertem egyet nem ütött vissza semmi beszéd elment. Miért olyan rossz dolog egy munkahelyen lennünk mit mondjak ma neki ?
2010. jún. 15. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Januárban történt egy megcsalás amit megtudtam és bevallotta bár akkor testi kapcsolat nem történt de szerelmet vallott a lánynak."


Szerelmet vallott a lánynak?

akkor minek vagy vele?

Szerintem a csaj még ott dolgozik, és megcsal vele téged, téged meg csak egy otthoni cselédnek használ.

2010. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, en ilyen embert nagyon jo indulattal sem neveznek a paromnak. Az az oka, hogy veszekednel ott vele? Ja, persze, az onerdeke vezerli, hogy nehogy mar masok elott egjen. Nem azt nezi, hogy munkanelkuli vagy es kellene a penz meg szeretnel dolgozni, nem am...nekem ilyen veszekedos, csalfa ferfi akkor sem kellene, ha az egyetlen ferfi lenne a Foldon. Mit latsz benne? Addig nem tudod, hogy vannak normalis ferfiak, amig nem talalkozol ezzel. En is keseregtem regebben ilyeneken, amig nem talalkoztam a ferjemmel. Ennel sokkal normalisabb emberek vannak, minek a drama neked? Ez a kapcsolat ugysem fog sokaig tartani, mert ez a pasi nem szeret es amugy sem tisztesseges.
2010. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én párom sem akarja hogy a munkahelyére mejnek dolgozi,pedig így semmit sem vagyunk 1ütt,alíg látom akkor legalább látnám

22/L.

2010. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

szerintem azért mert akkor lehetséges hogy nem a munkával foglalkozna hanem veled!

egy idő mulva pedig már teljesen egymás agyára mennétek!

vagy lehetséges hogy az a lány is ott dolgozik akinek szerelmet valott és nem szeretné hogy ez a dolog kiderüljön!!!

2010. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!