Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom hogy oda menjek hozzájuk dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lelte :| Januárban történt egy megcsalás amit megtudtam és bevallotta bár akkor testi kapcsolat nem történt de szerelmet vallott a lánynak. Ezt megbocsájtotam és ahogy tudom kezdem magam rajta túltenni a lány már nem dolgozik ott.Most hogy munkanélkül maradtam kértem hogy beszéljen a fönöükével hogy had menjek oda dologzni ugyis van hely mert mondta,erre ő azt mondta hogy nem lehet mert az életbe vannak szabályok meg hogy ezt ugysem fogják megengedni(boltban dolgozik ),én attol tartok hogy a hölgyemény még mindig ott van vagy pedig van valaki más de ő váltig állitja hogy szeret na most tegnap olyan csúnyán összevesztünk hogy 4 és fél órán keresztül csak veszekdtünk aztán elszaladt egy pofon amit én adtam neki mert azt mondta hogy ha az a nő csinálná ezt nem lenne semmi baj (mámint akivel megcsalt ) erre nem birtam tartani magam és lekevertem egyet nem ütött vissza semmi beszéd elment. Miért olyan rossz dolog egy munkahelyen lennünk mit mondjak ma neki ?
2010. jún. 15. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Jobb nem egy helyen dolgozni,mert akkor még a végén egymás agyára mentek,mert mindig együtt lesztek.Persze érthető hogy a megcsalás után már nem bízol benne,viszont én úgy lennék vele,ha annyira menni akar,vagy meg akar csalni,hát tegye,aztán asta la vista...:)
2010. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Én sem dolgoznék szívesen egy helyen a párommal. Szerintem ő attól fél,hogy túlzottan ellenőriznéd és mindig a nyomában járnál stb.
2010. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
bár én nem tudom, hogy az előzmények után mennyire lehet a párodban megbízni, de az tény,hogy a kereskedelemben nem megengedett,hogy rokonok egy helyen dolgozzanak,mert ezzel is megelőzik,hogy összejátszanak(lopás) ez tapasztalat,mi családunkban is ezért nem melózhattunk egy helyen....tehát szerintem ebben igazat mond,de egyszerübb ha bemész,és beszélsz a főnökkel.ha ez egy kisbolt,ott lehet nem veszik olyan szigorúan,mint a nagy cégek.
2010. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Erdekes, azt mondja, hogy az eletben vannak szabalyok, pedig az nem is irott szabaly, hogy valakinek a baratnoje nem dolgozhat vele egy helyen, kozben meg azt a szabalyt siman megszegte, hogy megcsalt. Es ha szerelmet vallott masnak, akkor nem szeret. Valamit titkol. Valoszinuleg van ott valaki, akivel flortol vagy fel, hogy a munkatarsai mondananak neked valamit rola. En a helyedben utana jarnek ennek, mert egyertelmu, hogy valami nincs rendben. Nem tudsz szuroproba-szeruen egyszer bemenni a boltba, ahol dolgozik, mikor nem szamit ra vagy valakivel beszelni ott, aki ismeri? Egyebkent te is beszelhetnel a fonokevel, hogy alkalmazna-e ettol fuggetlenul, mert ahogy kivettem a szavaidbol, ez az ember egy szalmaszalat nem fog keresztbe tenni erted. Nem erdekli, hogy a baratnoje munkanelkulive valt es ideiglenesen ott dolgoznal...egyertelmu, hogy valami gond van vele es szerintem nem kellene ra pazarolnod az idodet foleg, hogy nem reg meg is csalt. Talalsz te jobbat is, aki majd nem csal meg meg esetleg a te erdekedet is figyelembe veszi. En nem alaznam meg magam ilyen semmitero emberert.
2010. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Mi dolgoztunk egy helyen és mindkettem nagyon élveztük :-)

Szerintem neki sem az az igazi baja, hogy egy helyen DOLGOZTOK, hanem esetleg hogy OTT VAGY...

2010. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

hát én nem csak felpofoztam volna...(bár én már meg se bocsátottam volna,de ez a te dolgod)

mi egy helyen dolgozunk,igaz multi,nem vagyunk egymás szeme előtt egész nap,de bármikor át tudunk egymáshoz menni,vagy telefonon zolni,reggel-este együtt jövünk megyünk,nekünk működik,én vagyok a nő,és a párom pletykásabb...nekünkbevált...

párom szülei szintén egyhelyen dolgoznak,anyha irodában,apja kintebb,de szintén max 500 méter van köztük,20éve ugyanannál a cégnél dolgoznak,az apja vitte oda az anyját...boldog házasok...

anyámék a vállakozásban,bolt,szinténe gyütt dolgoznak,működik...


szóval ha amugy működik,akkor ez nem indok...


ott negativum,ahol egyébként nem működik...ahogy nálatok sem...


én nem csak melohelyet keresnék,hanem uj pasit is...

2010. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, valóban előírás-e, hogy rokonok a kereskedelemben nem dolgozhatnak együtt, de nálunk van egy nagyon kellemes üzlet, ahol a tulaj neje, menye, fiai, lánya unokaöccse dolgozik. " alkalmazott nem rokon össz-vissz.

Szerintem valami takargatnivalója van a párodnak, és azért nem szeretné, hogy odamenj dolgozni, mert kiderülhetne. Tudod, ez olyan, mint amikor az egyik fél megtiltja a másiknak, hogy a munkahelyén felkeresse. (már ahol még van erre lehetőség) Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ez bűzlik. Főleg, hogy nem mindegy dolgozol, vagy munkanélküli vagy.

2010. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmet vallott egy másik csajnak,ahhoz hogy jön a megbocsájtás? minek vagytok ti együtt,nem sérti ez a te önérzetedet?
2010. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
dehogy nem sérti az önérzetem nagyon rossz érzés én meg csak magamat szapulom meg emésztem ezen de nem mindig sikerül...:S ez egy kis bolt egyébként az volt a kifogás hogy ott is veszekdnénk vele ...visszakérdzek min arra meg már nem tud választ adni hát normális ember a semmin nem veszekszik a párjával vagy én nem tudom ha veszekszek vele akkor annak biztos van valami oka amugy sem vagyok az a jajjj ránézett a párom egy nőre akkor most féltékeny vagyok tipus mert tényleg nem.
2010. jún. 15. 17:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!:)
2010. jún. 15. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!