Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Szóval a mostani 17-18éves lányok között van olyan aki egy normális kapcsolatot akar? és nem csak azvan hogy élvezi az életet hogy minden buliba seggrészeg,mindenkivel d*gatja magát stb.....Én 17vagyok de sajna egyre jobban úgynézki hogy nemigazán találok olyan lányt akit kapcsolat érdekel....jóh egyrészt érthető másrszt meg hmm.... én sajna pont az a fajta vagyok akit nemcsk azérdekel hogy megd*gom és ennyi..
2010. jún. 15. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak általában ők a kevésbé feltűnők.
2010. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A bulizás az ivás és a komoly kapcsolat nem zárja ki egymást, nekem már 8 hónapja van barátom, a csajokkal 1-2 havonta beülünk inni (persze nem tajra isszuk magunkat), és elmegyünk bulizni pasik nélkül, ott se dugatjuk magunkat, és mégis van "komoly" kapcsolatom. De értem mit akarsz, én pl komoly kapcsolatot akartam, úgy álltam hozzá,majd ami kijön belőle, és ez jött ki:)

16/L

2010. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék már ey komoly kapcsolatot, csak nem találtam egy megbizható fiút se... :(


18/L

2010. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, szerintem is vannak ilyen nők. de a kettő nem zárja ki egymást. van, aki pasizni akar, bulizni, élni, nem akar komoly kapcsolatot, mert ilyen idős korban még élni akar, ami természetes. de van, aki azért emellett tud úgy viselkedni, hogy beleférjen egy komoly kapcsolat is. hidd el, van ilyen, csak meg kell találni, vagy ki kell várni! ne add fel!
2010. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen srácot keresek, de még eddig nem találtam meg. Én ilyen lány vagyok és rengeteg ilyen lány van még rajtam kívül, de kezdjük elveszíteni a reményt is, hogy komoly kapcsolatunk legyen.
2010. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen társat keresek.Sajnos a legtöbb barátnőm nem túl hűséges,szóval megértelek de a férfiak se jobbak!Köztük is elég sok a hűtlen,én meg úgy vagyok vele hogy olyan nem kell aki nem tisztel(szarrá csal),mert akkor tul.képpen nem is szeret igazán.Az meg nem igaz hogy az a hűséges aki nem feltűnő,mert én például elég pörgős csaj vagyok aki nagyon sokat ad a kinézetre,mégis előbb ugranék ki a nyolcadikról minthogy bárkit is megcsaljak.
2010. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor mégiscsak léteznek :) Csak tudnám hol találok.....
2010. jún. 15. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz szét a neten, legfeljebb keress kicsit idősebbet, az nem hátrány. Még ha nem is jön össze túl jól legalább szerzel tapasztalatot
2010. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már neten is.......de valamiért a legtöbb lánnyal nemlesz semmi belőle akivel lesz arról meg kiderül hogy egy r*banc kb.....Az a baj hogy kb a legrosszabb korban vagyok..... fiatalabbak ahogy észrevettem még nemigazán akarnak barátot még elég gyerekesen gondolkoznak az idősebbek és a velem egykorúak meg kb lesz*rnak inkább a 20-25évesek kellenek nekik :S
2010. jún. 15. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg túl sok a pi*a de nyugi vannak normális lányok csak jobban körül kell nézni.. :)
2010. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!