Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig húzhatjuk a távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig húzhatjuk a távkapcsolatot? Vagy van egyáltalán valami értelme? (Kiegészítés lent. )

Figyelt kérdés
Már lassan két hónapja vagyunk együtt a barátommal, az egyetlen bökkenő csak az, hogy elég messze élünk egymástól. Kiskorom óta ismerem, de mióta elköltöztek, vagyis két éve, nem is láttam. Aztán 2 hónapja hazajött látogatóba, és....innen már világos a story. Azóta már négyszer is talákoztunk, igyekszik gyakran jönni. Az elsődleges tervei közé tartozik az is, hogy nyár végén újból visszaköltözik. Ez persze nagyon jó volna...de könyörgöm! Képes egy pasas kibírni egy nyarat úgy, hogy nem lehet folyton a barátnője mellett, és ne csajozzon? Vagy hogy ne akarjon kiszállni? Kétlem. Nem bízom benne, ahogy senkiben sem. De én várnék rá, ameddig csak kell. Nem tudom, hogy ő hogy van ezzel... Vélemény/tapasztalatok?
2010. jún. 15. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Emberfüggő a dolog. Van olyan férfi, aki kibírja a nyarat a barátnője állandó jelenléte nélkül is, van aki nem. Ez ugyebár a kapcsolattól is függ (mennyi ideje van együtt a pár meg ilyenek.) Mivel ti még csak két hónapja... nem hinném, hogy olyan nagyon erős lenne a kötődés kettőtök között. Majd kiderül, de azért ne ringasd bele magad egy komoly kapcsolat reményébe.
2010. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ, hogy hány éves a pasi, mennyire lehet komolyan venni és mennyire találkoztok "sűrűn". mert ha csak havonta egyszer, és csak tizenéves, aki szeret ismerkedni, sokat jár bulizni a haverokkal, akkor szerintem hagyd, mert nem hiszem, hogy megvárna téged. de ha ismered és nem egy kicsapongó életet élő, a szavára valamit is lehet adni és úgy érzed, hogy hozzád illik és akar téged valóban, akkor próbáljátok meg. főleg, ha találkozni is tudtok. menj te is hozzá, és ő is hozzád. aztán majd meglátjátok. de ha időközben jön az "igazi", akkor azért ne szalaszd el :)
2010. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, a barátom 18 éves múlt. Nagyon nehéz gyerekkora volt, folyton hánykolódott, senki nem törődött vele. Már jó ideje egyedül él, kénytelen egyedül fenntartani magát. És ez pozitív hatással van rá. Felelősségteljesebben viselkedik, tudja, hogy mit vár az élettől, és hajlandó is tenni mindezért. Az igaz, hogy nagyon kicsapongó életet élt, sok zűr volt körülötte. De én ismerem, már olyan régóta! És tudom, hogy alapjában véve ugyanaz az ember maradt, akit kislányként megismertem. Talán azért érzem úgy, hogy ez működhet, mert ő már annyi mindenen túl van, annyi mindent megtapasztalt már... szeretnék abban bízni, hogy már nem hajtja a kíváncsiság, meg a vadászat lehetőségének izgalma. Talán már ő is szeretne valamit, ami egy kicsivel több.
2010. jún. 15. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni milyen lehet a srác, mennyit jelentesz neki de sztem ne rágódj ezen, az idő majd meghozza. Addig is érezd jól magad, járj szórakozni, barátnőzzél meg ilyesmi.
2010. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem bírja ki csajozás nélkül. És ha nem vagy önző akkor elengeded.
2010. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez volt a gond nálam is... 160 kmre egymastol... fel evig birtuk, nap mint nap elmondtuk, h szeretjuk egymast... megis ott hagyott, egyik naprol masikra ;( csak az en esetemben forditva volt, fiu vok es a csaj hagyott ott :S
2010. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig megbízhatnál benne,ha miattad visszaköltözne. Ha komolyan érdeklődik irántad akkor kibír akármennyiidőt nélküled és nem fog csajzni.:)
2010. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!